Marka tołpa. z oficjalnym sklepem na Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka tołpa. z oficjalnym sklepem na Allegro

Kolejna polska marka, która w ostatnim czasie pojawiła się na Allegro, to tołpa. W ofercie oficjalnego sklepu marki na platformie znaleźć można ponad 300 produktów.

Od końca września tołpa. prowadzi oficjalny sklep na Allegro. Kosmetyki dla kobiet i mężczyzn marki są wegańskie, zawierają składniki pochodzenia naturalnego, a opakowania w całości nadają się do recyklingu. Pełna oferta dostępna jest pod linkiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jeszcze kilka lat temu mało kto stawiał na polskie kosmetyki. Skuteczności szukaliśmy w zagranicznych produktach. Teraz ten trend odwrócił się o 180 stopni. Tołpa. to jedna z marek, która jest symbolem tej rewolucji. Bardzo cieszymy się, że nasi klienci, którzy coraz częściej poszukują polskich kosmetyków na Allegro, będą mogli skorzystać z liczącej ponad 300 produktów oferty oficjalnego sklepu tołpa. – komentuje Beata Podleśna-Gumkowska, dyrektor segmentu zdrowie i uroda oraz supermarket na Allegro.

Na Allegro dostępne są linie kosmetyków tołpa. dla niej i dla niego, cieszące się największą popularnością wśród konsumentów, takie jak Sebio, Authentic, Spa Detox, Physio, Hydrativ, Dermo Body i inne.

– Otwarcie oficjalnego sklepu marki tołpa. na Allegro to danie użytkownikom platformy zdecydowanie szerszego dostępu do naszych produktów i zapewnienie im większej wygody zakupów. Dlatego ta współpraca tak bardzo nas cieszy. Niebawem poszerzymy naszą ofertę o gamę zestawów prezentowych. Liczymy na to, że będzie to ciekawa inspiracja dla osób poszukujących pomysłu na podarunek dla bliskiej osoby – komentuje Mariola Karaś, head of e-commerce w tołpa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij