Kampania promująca najnowszy smartfon Huawei nova 9 z Robertem Lewandowskim

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania promująca najnowszy smartfon Huawei nova 9 z  Robertem Lewandowskim

Huawei startuje z kampanią marketingową 360 stopni promującą najnowszy smartfon w portfolio marki – Huawei nova 9. Od 1 listopada w telewizji emitowany będzie spot reklamowy z udziałem Roberta Lewandowskiego, ambasadora marki.

W kampanii telewizyjnej promującej Huawei nova 9 emitowane będą 15- i 30-sekundowe spoty z udziałem Roberta Lewandowskiego. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Huawei nova 9 to pierwszy od ponad roku smartfon, który wprowadzamy na polski rynek. Jest to dla nas bardzo ważny moment, dlatego chcemy się wyróżnić nie tylko świetnym produktem i ofertą, ale też komunikacją z udziałem naszego ambasadora, która mam nadzieję trafi do serc polskich konsumentów – mówi Dorota Haller, CMO, dyrektorka marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei CBG Polska.

Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, jest ambasadorem Huawei w Polsce od 2015 roku, a od 2020 – w całej Europie. Jest obecny w najważniejszych kampaniach produktowych marki, także w kampanii smartfona Huawei nova 9, gdzie rekomenduje go użytkownikom ceniącym design i wysokiej jakości zdjęcia.

– Huawei nova 9 to smartfon dla dynamicznych osób, które cenią sobie piękny design oraz wysokiej jakości aparat fotograficzny, dzięki któremu można wykonać świetne zdjęcia i materiały wideo również w nocy. Bardzo ważne jest też szybkie ładowanie baterii, co czyni najnowszy smartfon Huawei niezawodnym asystentem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników – powiedział Robert Lewandowski.

Huawei nova 9 to nowy fotograficzny smartfon marki, który wyróżnia się potężnym aparatem 50 MP Ultra Vision, superszybkim ładowaniem oraz ultrasmukłą i lekką konstrukcją o wadze zaledwie 175 gramów. Posiada wysokiej jakości ekran OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który odwzorowuje paletę barw DCI-P3 (delta E < 1) i wyświetla ponad miliard kolorów. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach – błękitnym, opalizującym pod wpływem światła oraz czarnym.

Smartfony serii Huawei nova zadebiutowały w Europie w zeszłym tygodniu i dostępne są już w Polsce w atrakcyjnych ofertach przedsprzedażowych. Do 11 listopada smartfon nova 9 można zamówić w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 4 w rekomendowanej cenie detalicznej 2 299 zł. Z kolei smartfon nova 8i dostępny jest w zestawie z Huawei FreeBuds 4i, a rekomendowana cena detaliczna to 1 499 zł – również do 11 listopada.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij