Jerzy Kott nowym CTO home.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jerzy Kott nowym CTO home.pl

Nowym członkiem zarządu home.pl, który będzie odpowiadał za pion technologiczny, został Jerzy Kott. Nowy CTO home.pl specjalizuje się w technologiach big data, rozwiązaniach chmurowych i transformacji cyfrowej.

Jerzy Kott ma ponad 30-letnie doświadczenie w IT. Zdobywał je m.in. w takich firmach jak SAS Institute, ProsiebenSat.1, Silicon Image czy Powszechny Bank Kredytowy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Celem home.pl jest bycie w pierwszym szeregu najnowocześniejszych przedsiębiorstw data-driven w Polsce. Dokonujemy cyfrowej ewolucji i kładziemy ogromny nacisk na podejmowanie decyzji w oparciu o analizę danych. Dzięki temu usługi home.pl będą o wiele szybciej i łatwiej adaptowalne do zmieniających się warunków rynkowych. To szczególnie ważne w zaczynającej się 3. dekadzie XXI wieku, w której czeka nas wiele wyzwań. Umiejętność szybkiego reagowania zadecyduje o tym, kto będzie liderem rynku – mówi Jerzy Kott.

home.pl to największy w Polsce dostawca usług internetowych. Jest członkiem grupy United Internet i partnerem marki 1&1 IONOS. Firma specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, udostępnianiu hostingu dla serwisów WWW i utrzymywaniu kont poczty e-mail. Dostarcza też gotowe oprogramowanie w postaci sklepów online i sprzedaje aplikacje oraz programy poprzez swój Marketplace.

W zarządzie home.pl Jerzy Kott dołączył do Macieja Kornackiego (CEO home.pl) Magdaleny Chudzikiewicz (CCO home.pl) oraz Marcina Szula (CFO home.pl).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij