Nyska w Stolicy – do floty PANEK CarSharing dołącza Nysa 522

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nyska w Stolicy – do floty PANEK CarSharing dołącza Nysa 522

Na stołecznych ulicach pojawiła się właśnie legenda polskiej motoryzacji – Nysa 522. Każdy z nas może ją zobaczyć… i przywołać wspomnienia króla szos z lat 70.

Flota PANEK CarSharing to nie tylko Aston Martin, Ferrari, Bentley czy inne nowoczesne samochody. Do rodziny pojazdów trafia kolejna super bryka – Nysa 522. Tę polską maszynę będzie można zobaczyć pod Pałacem Kultury i Nauki. Zasili ona flotę pojazdów RETRO, które w PANEK Carsharing pozwalają wrócić do motoryzacyjnych wspomnień w nietypowy sposób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trudno nie kochać Nyski, jeśli choć raz mieliśmy możliwość ją zobaczyć. Duże gabaryty, charakterystyczny kształt nadwozia i okrągłe światła do dziś przywołują na twarzy uśmiech i podziw związane z pomysłowością rodzimych inżynierów i projektantów. Do dziś możemy znaleźć fanów motoryzacji, którzy przerabiają te poczciwe pojazdy na np. kampery czy „imprezowozy”. Jedno jest pewne – z Nyską frajda gwarantowana.

Nie tylko miłośnicy czterech kółek będą zachwyceni Nyską. To nie lada gratka również dla pasjonatów historii. Nowa gwiazda we flocie PANKA święciła triumfy nie tylko w Polsce, ale też na wielkich wystawach w Zachodniej Europie i stała się hitem eksportowym. Wersja, która niedługo wyjedzie na ulice stolicy posiada podniesiony o  100 mm dach, a rodzimy producent eksportował ją do Belgii i RFN. Jednak polski cud motoryzacji podbijał głównie drogi byłych krajów socjalistycznych: Kambodży, Węgier, Kuby, Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich, słonecznej Bułgarii i innych.  Ciekawostką jest fakt, że nasza Nyska produkowana była od 1958r. aż do 1994 r. – to ponad 35 lat wspaniałej historii!

W przeciwieństwie do krakowskiej, niebieskiej Nyski spod Hali Targowej, ta warszawska, nie będzie serwować kiełbasek. Za to pozwoli rozsmakować się we wspomnieniach i z nostalgią przywołać czasy, gdy z  uśmiechem „pędziliśmy” do pracy samochodem. Być może mniej komfortowym niż dzisiejsze pojazdy, ale za to wymyślonym i wyprodukowanym w Polsce.  A kiedy już nacieszymy oko tą ośmioosobową maszyną, pod Pałacem Kultury i Nauki znajdziemy Fiata 125p, Poloneza, Trabanta i inne wspaniałe historyczne perełki, którymi będziemy mogli udać się na przejażdżkę dzięki Panek Carsharing.

Czym jest carsharing

Carsharing, czyli współdzielenie pojazdów, jest ciekawą alternatywą nie tylko dla osób, które nie posiadają własnego samochodu. PANEK CarSharing to także rozwiązanie dla osób które dysponują własnym autem, ale w danej sytuacji potrzebują innego modelu czy określonej funkcjonalności. To także rozwiązane dla osób, które lubią „przejechać się tu i teraz” ciekawym autem bez konieczności jego zakupu.

Szeroka gama pojazdów – od „zwykłych osobówek” poprzez wyróżniające się oldtimer’y czy samochody dostawcze i super samochody – pozwala idealnie określić swoje potrzeby. Klasyczne, jak Syrena 105, Mercedes W124, a teraz także Nysa 522 pozwolą starszym użytkownikom przywołać młodzieńcze wspomnienia i sięgnąć do początków motoryzacyjnej przygody. Supersamochody –w tym m.in. Aston Martin V8 Vantage czy Ferrari F430 są szansą na spełnienie motoryzacyjnych marzeń i wyjątkową przejażdżkę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij