Webinar: Inclusive Design – jak projektować dla osób niedosłyszących

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Webinar: Inclusive Design – jak projektować dla osób niedosłyszących

Według raportu WHO ponad 360 milionów ludzi na świecie zmaga się z zaburzeniami słuchu. Osoby te mogą czuć się wykluczone ze względu na ograniczony dostęp do wielu multimedialnych treści w Internecie. Ten fakt skłonił agencję Admind Branding & Communications do podjęcia tematu projektowania dla osób nie(do)słyszących.


Specjaliści od brandingu organizują webinar Inclusive design: Designing for deaf people helps everyone, podczas którego wystąpi Marie van Driessche, utalentowana designerka z Holandii, która zna temat od środka i od kilku lat promuje zmianę podejścia w projektowaniu interakcji, mając na uwadze właśnie potrzeby osób głuchoniemych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Designerka w swoim wystąpieniu opowie także o wyzwaniach dla osób głuchoniemych pracujących w branży projektowej oraz o tym, jaką rolę odgrywa dobrze przemyślane UX-owe podejście do projektowania. Uczestnicy webinaru mogą się spodziewać wielu praktycznych wskazówek dla designerów.

Wydarzenie odbędzie się 16.11.2021 r. o godzinie 16:00. Będzie prowadzone zarówno w języku angielskim, jak i migowym. Rejestracji można dokonać tutaj.

Agencja Admind Branding & Communications edukuje i buduje społeczność projektantów i innych ekspertów z branży kreatywnej, organizując od 2017 r. spotkania i webinary o tematyce związanej z brandingiem i designem. Firma regularnie zaprasza na #Admind_Webinars specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i opowiadają o swoich projektach. Uczestnictwo w webinarach jest zawsze darmowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij