Rafał Królikowski ambasadorem Brabank Apartamenty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rafał Królikowski ambasadorem Brabank Apartamenty

Popularny aktor teatralny, filmowy i telewizyjny dołączył do grona mieszkańców osiedla Brabank Apartamenty, położonego w sercu Gdańska, tuż nad brzegiem Motławy. Invest Komfort obecnie pracuje nad realizacją kolejnego etapu inwestycji.

Zabytkowe tereny stoczniowe, tętniąca życiem Wyspa Spichrzów, słynna Bazylika Mariacka, okazałe Śródmieście – te widoki rozpościerają się z balkonów i okien osiedla Brabank Apartamenty. Inwestycja jest realizowana przez firmę Invest Komfort, która od ponad 25 lat zmienia przestrzeń Trójmiasta specjalizując się w nieruchomościach umiejscowionych w prestiżowych lokalizacjach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Klienci premium poszukują obecnie wyjątkowego położenia inwestycji, wyszukanego designu i dostępu do wielkomiejskich atrakcji, a jednocześnie bliskości natury. Projekt Brabanku łączy w sobie te atuty, stanowiąc znakomite miejsce do codziennego życia, ale również idealną przestrzeń do weekendowego wypoczynku w Trójmieście słynącym z pięknych lasów i atrakcyjnych plaż. Warto zauważyć, iż w trakcie pandemii zdecydowanie wzrosło zainteresowanie pomorskim rynkiem nieruchomości luksusowych.

Z szacunku do historii dawnego Gdańska

Brabank jest usytuowany w reprezentacyjnej części miasta, tuż obok malowniczego Starego Miasta i intensywnie zrewitalizowanej Wyspy Spichrzów, której przywrócono dawną świetność przemysłowego centrum z czasów hanzeatyckich. Osiedle sąsiaduje zatem z najstarszą dzielnicą, jak i nowoczesną użytkową zabudową z wkomponowanymi pozostałościami spichlerzy i przedwojennymi artefaktami przyciągając uwagę zainteresowanych sztuką i historią dawnego Gdańska.

– Kształtując ideę osiedla w miejscu tak ważnym dla Gdańska, znajdującym się na granicy Starego Miasta, staraliśmy się połączyć współczesne funkcje i nowoczesne bryły oraz wpisać je w historyczny kontekst otaczającej zabudowy i zakole Motławy. Cieszy nas, że Rafał Królikowski dołączył do grona naszych klientów. Aktor idealnie wpisuje się w wartości, które przyświecają naszej inwestycji stworzonej dla ludzi doceniających m.in. atuty mieszkania w centrum nowoczesnego miasta. Miasta kontynuującego jednocześnie swoje wielowiekowe tradycje, w tym gościnności i tolerancji – podkreśla Marek Pirsztuk, wiceprezes zarządu Invest Komfort.

Architektoniczny sznyt i dbałość o detal

Koncepcja została opracowana przez Studio Kwadrat, które może się pochwalić stworzeniem architektonicznej wizji dla sąsiadującego Muzeum II Wojny Światowej. Projekt bazuje na prostych formach architektury industrialnej, a geometryczny, modernistyczny detal podkreśla strukturę budynków. Prywatny taras, porośnięty zharmonizowaną kompozycją roślin, nadaje mu unikatowego charakteru. Połączenie odcieni klasycznej czerni, eleganckiego brązu i szlachetnego mosiądzu w zestawieniu z białym włoskim marmurem z Carrary w wewnętrznych częściach wspólnych, podkreśla wysoką klasę przedsięwzięcia. Projekt Brabanku był wielokrotnie doceniany i nagradzany w konkursach, m.in. European Property Awards, czy Budowa Roku.

Brabank w liczbach

Sprzedaż I etapu inwestycji Brabank Apartamenty zakończyła się w 2018 roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem – zostało tam oddanych do użytku ponad 140 mieszkań i blisko 30 lokali usługowych, zlokalizowanych w 3 budynkach nad samą Motławą. Aktualnie w sprzedaży są dwa kolejne etapy inwestycji, na które składa się blisko 250 mieszkań oraz ponad 40 lokali usługowych w 7 budynkach, z czego 4 są już gotowe do zamieszkania lub adaptacji na biznes. Invest Komfort planuje realizację kolejnych etapów.

Wygodne miejsce do życia w epicentrum kultury i nauki

Brabank Apartamenty to także komfortowa i przyjemna strona życia. Do dyspozycji mieszkańców są gotowe części wspólne takie jak: sale do fitnessu, jogi i masażu, sauna sucha i parowa, czy pomieszczenie klubowe z bilardem i autorską biblioteką. Rzadkością w ofercie deweloperów jest zaaranżowane na kondygnacji +1 zielone patio z prywatnymi ogródkami dla mieszkańców. 

Blisko osiedla znajduje się nowoczesna infrastruktura miejska, w tym sklepy, szkoły, przedszkola oraz przychodnie. Inwestorów przyciągnie z pewnością ogromny potencjał lokalizacyjny, jak i świetne skomunikowanie nieruchomości z resztą miasta. Osoby, które lubią mieć kontakt z kulturą docenią otoczenie prestiżowych instytucji oraz miejsc rozrywki m.in. Europejskiego Centrum Solidarności, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, Teatrów Wybrzeża oraz Szekspirowskiego, a także Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA czy Twierdzy Wisłoujście. Gdańsk to także synonim edukacji i rozwoju na najwyższym poziomie. Można znaleźć tu m.in. uczelnie publiczne i prywatne, w tym te kształcące na kierunkach morskich, jak np. Politechnika Gdańska i Uniwersytet Gdański.

Rafał Królikowski twarzą Brabanku

W ramach współpracy Rafał Królikowski będzie pełnił rolę ambasadora kampanii reklamowej gdańskiej realizacji. Na jej potrzeby powstał spot prezentujący wnętrza budynku oraz atrakcyjne okolice. Ponadto aktor będzie reklamować inwestycję w prasie, radiu, Internecie i mediach społecznościowych.

– Brabank urzekł mnie pod względem architektonicznym. Jego industrialne przestrzenie sprzyjają twórczemu myśleniu oraz podkreślają nieszablonowy charakter tego miejsca. Czuję, że złapię w nim wiatr w żagle. To mój drugi dom, z przepięknym widokiem na Motławę i moje ulubione miejsca w Gdańsku. Myślę o nim też jako o lokacie kapitału dla moich najbliższych – dodaje Rafał Królikowski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij