Twitter i Instagram testują płatne usługi, a Google zainwestuje miliard dolarów w Australii (podcast)

Twitter i Instagram testują płatne usługi, a Google zainwestuje miliard dolarów w Australii (podcast)

Twitter wprowadza abonament na dodatkową usługę – Twitter Blue. Chce też przetestować dostęp do płatnych treści i umożliwić twórcom zarabianie. O tym samym rozwiązaniu myśli Instagram. Google z kolei chce zainwestować miliard dolarów w Australii.

Twitter i Instagram płatne?

Twitter wprowadził nową usługę – Twitter Blue do pięciu krajów: Australii, Nowej Zelandii, Kanady i USA. Dzięki dostępowi do niej użytkownicy otrzymają nowe opcje. M.in. możliwość edycji i usuwania tweetów do 30 sekund po ich dodaniu. Platforma chce też umożliwić twórcom zarabianie poprzez dostęp do płatnych treści. Instagram również planuje wprowadzić płatne subskrypcje. Czy abonamenty w social mediach mają sens?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Google inwestuje w Australię

Google i Australia planują stworzyć z Sydney Dolinę Krzemową Południa. Big-tech po zawieruchach przy okazji nowego prawa dot. dzielenia się zyskami z wydawcami, zdaje się stopniowo współpracować z państwem zajmującym południowy kontynent. Czy ten miliard dolarów inwestycji to przepustka do zmian?

Nowe trendy w e-commerce

NowyMarketing i MamStartup wydały 122-stronnicowy, darmowy e-book o e-commerce. Wojtek Walczak i Damian Jemioło omawiają nowe trendy e-handlu w najnowszym odcinku Marketing Przegadany.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij