GoldenSubmarine ogłasza powstanie GoldenGrid

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GoldenSubmarine ogłasza powstanie GoldenGrid

Agencja GoldenSubmarine odpowiada na rosnące potrzeby klientów związane z doskonaleniem UX i UI w e-commerce oraz analityką webową. Nowa marka – GoldenGrid – będzie realizować ambitne projekty dla najbardziej wymagających e-biznesów. Na jej czele stanął Rafał Niemczynowicz, pokładowy head of UX.

Marka GoldenGrid będzie działała pod parasolem GoldenSubmarine. Agencja od dłuższego czasu rozwija kompetencje w zakresie UX/UI oraz e-commerce. Z powodzeniem zrealizowała już szereg projektów UX i analitycznych m.in. dla firm Super-Pharm, Carrefour, Amica, SGH, SKODA czy ING. Wyodrębnienie oddzielnej, niezależnej marki pozwoli na optymalizację i synchronizację oferowanych działań.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Na bazie GoldenGrid poszerzać będziemy ofertę UX/UI, e-commerce oraz analityki i działania marketing automation. Tak by nasi klienci mogli sprawniej rozwijać swoje biznesy – mówi Rafał Niemczynowicz, nowy szef GoldenGrid. Zespół Rafała cały czas się rozrasta. Obecnie znajdziemy w nim ponad 10 specjalistów zajmujących się na co dzień projektowaniem interfejsów, ścieżek klienta oraz analityką i badaniami.

– GoldenSubmarine od lat jest synonimem świetnej kreacji i strategii oraz zaangażowanej obsługi klienta. Powołanie marki GoldenGrid jest konsekwencją naszego kilkuletniego rozwoju w zakresie customer experience i zawiera w praktyce całe nasze złote DNA – mówi prezes GoldenSubmarine, Grzegorz Krzemień.

– Zespół GoldenGrid jest elastyczny, kreatywny i oferuje rozwiązania dostosowane do polskich realiów, co jest mocnym wyróżnikiem na rynku. I mamy na to dowody w postaci klientów, których pozyskaliśmy przez ostatnie 2 lata – dodaje Krzemień.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij