Orange dla Firm w nowej kampanii świątecznej zachęca przedsiębiorców do cyfrowej rzeczywistości

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Orange dla Firm w nowej kampanii świątecznej zachęca przedsiębiorców do cyfrowej rzeczywistości

W nowej kampanii Orange zachęca do skorzystania z oferty, w ramach której oferuje sprzęty w prezencie przy zakupie smartfona. Kampania obejmuje spoty telewizyjne, radiowe, internet i punkty POS.

− Orange dla Firm od lat stawia sobie za cel bycie przewodnikiem po świecie nowej technologii. Ta kampania wpisuje się w naszą filozofię, która polega na przedstawianiu przedsiębiorcom zalet cyfrowej rzeczywistości, z jednoczesnym pamiętaniem o ludzkim podejściu i najważniejszym czynniku, jakim jest człowiek – mówi Paweł Patkowski, dyrektor marki i komunikacji marketingowej Orange Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

− To druga odsłona kampanii w ramach nowego formatu, którego celem jest przybliżenie przedsiębiorcom świata technologii. Chcielibyśmy zachęcić przedsiębiorców do spojrzenia na ich biznes z innej perspektywy, ale wciąż emocjonalnej i optymistycznej – mówi Katarzyna Wierzbicka z Havas Warsaw.

W ramach świątecznej oferty sprzedażowej Orange proponuje realne technologiczne wsparcie w postaci sprzętów w prezencie przy zakupie smartfona.

Za kreację odpowiada zespół  Havas Warsaw w składzie: Katarzyna Macharz i Kamil Nazarewicz z działu kreacji, Anna Żurek i Katarzyna Wierzbicka po stronie client service oraz Agnieszka Wiewiórska jako producent.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij