Pracownicy JYSK bohaterami drugiego sezonu podcastu #Wyspani

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pracownicy JYSK bohaterami drugiego sezonu podcastu #Wyspani

Sieć ruszyła z kolejną częścią podcastu o zdrowym śnie. Tym razem gośćmi będą pracownicy firmy – trenerzy Akademii Snu, czyli autorskiego programu szkoleniowego JYSK w zakresie produktów sypialnianych oraz higieny snu.

Nowa edycja podcastu wystartowała 25 listopada br., dedykowanym odcinkiem o duńskim hygge. Gościem specjalnym odcinka otwierającego jest Czesław Mozil, muzyk, aktor i osobowość telewizyjna. Czesław ponad dwadzieścia lat spędził w Danii, opowiada o tym czym dla niego jest hygge oraz jak Duńczycy podchodzą do tematu szczęścia i komfortu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Słowo hygge ma wiele znaczeń, od komfortu wygody i przytulności po określenie osiągnięcia wewnętrznej równowagi oraz bezpieczeństwa. JYSK wielokrotnie w swoich kolekcjach, jak i poradach na urządzanie przestrzeni, w tym sypialni odwołuje się do hygge.

Eksperci od snu – aby spało się lepiej

Motywem przewodnim tego sezonu pozostaje wciąż temat snu. JYSK cieszy się na świecie opinią eksperta w kulturze spania, a w sklepach można znaleźć artykuły, które zapewnią efektywny i dobry odpoczynek oraz regenerację.

Pracownicy JYSK są szkoleni w ramach Akademii Snu i każdego dnia doradzają klientom jak dbać o dobry sen. Dlatego to właśnie oni zostali zaproszeni do rozmów w kolejnych ośmiu odcinkach. Podpowiedzą jak zaplanować świadome działania zakupowe w odniesieniu do urządzania sypialni, z korzyścią dla naszego odpoczynku i regeneracji.

W kilku odcinkach pracowników sieci będą wspierać przedstawiciele polskich firm, m.in. Piórex, czy Recticel, dostawcy takich produktów jak: kołdry i poduszki z puchu i pierza, czy materace.

Odcinki będą publikowane w czwartki, w formie audio na YouTube oraz na platformach streamingowych, m.in. Spotify, Apple Podcasts, czy Google Podcasty.

– Poprzez drugi sezon chcemy pokazać jak fantastycznych ekspertów w dziedzinie wyposażenia sypialni oraz ogólnej higieny snu mamy w naszych sklepach. Akademia Snu to unikatowy, wewnętrzny program szkoleniowy dla wszystkich sprzedawców JYSK Polska. Mamy nadzieję, że nie tylko dostarczymy ekspercką wiedzę o asortymencie, który zapewni naszym klientom odpowiednie rozwiązania w zakresie snu i regeneracji, ale też będą oni częściej konsultować się i pytać o porady ekspertów w naszych sklepach – mówi Sylwia Filimon, dyrektor ds. komunikacji JYSK Polska, prowadząca podcast.

#Wyspani to prawdopodobnie jedyny taki podcast o dobrym i zdrowym śnie. Powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają inspiracji i rozwiązań dla poprawy jakości swojego snu, tym samym chcą lepiej o siebie zadbać.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij