Łódź Pozdrawia – tym razem na Facebooku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łódź Pozdrawia – tym razem na Facebooku

Od maja do października Łódź promuje się nową niestandardową kampanią. W pięciu dużych miastach Polski zawisły kontekstowe billboardy, powstał też spot z udziałem łodzian i łódzkich artystów.

Aplikacja oraz konkurs na najlepsze hasło promocyjne to kolejny element kampanii, której autorem jest MOSQI.TO.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Aplikacja „Łódź Pozdrawia” ruszyła w poniedziałek, 30 czerwca. Można do niej wejść na fanpage’u Łodzi, MOSQI.TO czy profilu Łódź hipsterem miast. Do tej pory powstało już 160 plakatów. Po trzech dniach można już zaobserwować, że przeważają żartobliwe lub sympatyczne teksty – mówi Magdalena Szmidt, dyrektor zarządzająca w MOSQI.TO.

O co chodzi?

W konkursie może wziąć udział każdy, kto chce sam stworzyć reklamę Łodzi. Celem konkursu jest wyłonienie hasła reklamowego, które zostanie wykorzystane w październikowej odsłonie ogólnopolskiej kampanii promującej Łódź. Konkurs trwa do 17 sierpnia.

Zadanie konkursowe

Użytkownik aplikacji proponuje hasło reklamowe razem ze zdjęciem i zbiera głosy w aplikacji. Każdy może oddać 3 głosy dziennie. Po 18 sierpnia komisja konkursowa oceni najpopularniejsze prace oraz nagrodzi najbardziej kreatywne. Zwycięska praca zostanie opublikowana 1 września na profilu miasta Łódź, a na billboardzie zobaczymy ją miesiąc później.

Więcej o kampanii

W maju ruszyła pierwsza odsłona kampanii „Łódź Pozdrawia”, która potrwa w różnych mediach do końca października. W TVP, TVN i stacjach tematycznych zostanie wyemitowana drugą część spotu z udziałem łodzian Łódź na Weekend oraz spot Łódź Gospodarcza. Pojawią się także kolejne billboardy w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i na Śląsku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij