Ruszyła świąteczna akcja pomocy Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła świąteczna akcja pomocy Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Bez choinki, prezentów i świątecznego stołu. Niestety w wielu domach tak właśnie wygląda Wigilia. Powiślańska Fundacja Społeczna rozpoczęła zbiórkę funduszy dla swoich najuboższych podopiecznych. Każdy z nas może pomóc najmłodszym poczuć magię Świąt.

Ela ma 8 lat. Mieszka z mamą, dwiema siostrzyczkami i psem Rysiem. Mama Eli dużo pracuje, żeby utrzymać całą rodzinę. Dziewczynka codziennie po szkole przychodzi do świetlicy prowadzonej przez Fundację. Tam odrabia lekcje i je ciepły obiad. Ela już nie może doczekać się świątecznego spotkania z Mikołajem. W domu jeszcze nigdy jej nie odwiedził…

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To jedna z wielu historii, do której Powiślańska Fundacja Społeczna – zajmująca się najbiedniejszymi dziećmi i ich rodzinami z warszawskiego Powiśla – chce wnieść więcej optymizmu i dziecięcego uśmiechu. Każdy, także mały gest może sprawić radość najmłodszym i wypełnić nadchodzące święta dobrocią oraz nadzieją.

Fundacja rozpoczęła właśnie specjalną świąteczną zbiórkę funduszy pod hasłem „Podaruj gwiazdkę!”. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na świąteczne prezenty dla podopiecznych Fundacji, zimowe ubrania, a także działalność świetlicy terapeutycznej i pomoc psychologiczną dla dzieci. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wejść na stronę Fundacji pfs.pl/swieta i wybrać konkretny cel, np. ufundowanie gorącego posiłku, zakup ciepłej bluzy lub wymarzonego dziecięcego prezentu.

Przed nami wyjątkowy czas w roku, który – także ze względu na pandemię – wymaga od nas jeszcze większego zaangażowania i troski o naszych podopiecznych. W wielu rodzinach nie brakowało ostatnio dramatycznych chwil związanych z chorobą, utratą pracy, strachem, niepewnością, samotnością… Chcemy, by zbliżające się Święta przyniosły więcej spokoju i aby dzieci, którymi się opiekujemy, poczuły, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. Razem możemy rozpromienić buzie najmłodszych i sprawić, by gwiazdka rzeczywiście rozbłysła światłem pełnym radości. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zbiórce. Będziemy wdzięczni za każde udzielone wsparcie – mówi Anna Gierałtowska, prezes Powiślańskiej Fundacji Społecznej.

Kreację przygotowała pro bono agencja Valkea.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij