Sundose wesprze podopiecznych Fundacji Daj Herbatę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sundose wesprze podopiecznych Fundacji Daj Herbatę

Sundose rozpoczyna kampanię „Podaruj trochę słońca“ we współpracy z Fundacją Daj Herbatę. Z każdego sprzedanego w grudniu opakowania suplementów 3 zł trafi na rzecz Fundacji. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na poniedziałkowe ciepłe obiady wraz z prowiantem dla jej podopiecznych.

Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia. Niestety, nie każdy w tym wyjątkowym czasie będzie mógł się cieszyć rodzinną atmosferą i syto zastawionym stołem wigilijnym. W Polsce ok. 30 tysięcy osób* zmaga się z kryzysem bezdomności i wciąż pozostaje to poważnym problemem społecznym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Odrobina normalności

W 2020 roku, ze względu na ograniczenia związane z pandemią, w wielu miejscach zrezygnowano z organizacji wigilii dla potrzebujących. W 2021 roku, kiedy nauczyliśmy się już żyć w pandemicznej rzeczywistości, organizacja posiłków świątecznych będzie łatwiejsza niż w poprzednim roku, dzięki czemu więcej osób zmagających się z kryzysem bezdomności będzie mogło skorzystać z takiej pomocy.

Pracując przy dworcu, widziałam codziennie zziębniętych bezdomnych, nie szukających pieniędzy, lecz czegoś ciepłego. Widziałam łzy, gdy z nimi rozmawiałam i radość, kiedy przynosiłam im zwykłą herbatę. Fundacja działa na rzecz osób w kryzysie bezdomności w duchu redukcji szkód. Skupiamy się na zaspokojeniu podstawowych potrzeb, bo wtedy można dotrzeć głębiej. Liczy się człowiek, nie objaw – mówi Katarzyna Nicewicz, prezes Fundacji Daj Herbatę.

Sundose, jako marka odpowiedzialna społecznie, skupiająca się na edukacji na temat zdrowia i profilaktyki prozdrowotnej, postanowiła wesprzeć działania Fundacji, sponsorując ciepłe posiłki, które rozgrzeją zmarznięty organizm w zimowe dni.

W Sundose naszą misją jest wsparcie zdrowia wszystkich ludzi poprzez odpowiednio dobraną i mądrą suplementację. Ogromny nacisk w naszej komunikacji kładziemy także na edukację dotyczącą tego, jak ważna dla naszego organizmu jest zbilansowana dieta. Dlatego też działalność Fundacji Daj Herbatę wydała nam się szczególnie bliska i to właśnie ją postanowiliśmy wesprzeć w nadchodzących miesiącach. Zależy nam, aby każdy miał dostęp do zdrowego żywienia, a co za tym idzie do jak najlepszego funkcjonowania i dobrego samopoczucia. Cieszymy się, że nasi klienci pomagając sobie i swojemu zdrowiu, jednocześnie będą mieli szansę pomóc innym, którzy obecnie znajdują się w potrzebie – mówi Małgorzata Zubiel-Czuszke, head of marketing w firmie Sundose.

Jak dołączyć do akcji?

W grudniu wystarczy wejść na stronę sundose.io i wypełnić wywiad, na podstawie którego zostanie dobrany skład Sundose, personalizowanego suplementu diety, a następnie dokonać zamówienia. W akcji biorą udział zarówno zamówienia jednorazowe, subskrypcyjne oraz zestawy świąteczne i wykupione vouchery.

* Źródło: https://www.gov.pl/web/rodzina/spada-liczba-osob-bezdomnych-w-polsce

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij