Karolina Kałużna associate creative directorem w VML

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karolina Kałużna associate creative directorem w VML

Karolina Kałużna awansowała w warszawskich strukturach agencji i objęła funkcję associate creative directora. Zastąpiła na tym stanowisku Jarosława Kubickiego.

Karolina Kałużna związana jest z VML od prawie 4 lat, w trakcie których obsługiwała kluczowych klientów agencji, m.in. Orange, Activia, Danone, Żywiec Zdrój. Ostatnio pełniła funkcję senior copywritera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez najbliższe miesiące wraz z Dawidem Szczepaniakiem, executive creative directorem, będzie odpowiedzialna za planowanie i wdrażanie procesu zmian w zespole kreatywnym warszawskiego oddziału. Następnie przejmie w pełni samodzielne zarządzanie działem kreacji w Warszawie.

- To ważna zmiana dla warszawskiego zespołu kreatywnego. Karolina jest z nami od kilku lat, ciężko zapracowała na ten awans, jest dobrym duchem zespołu, zna agencję na wskroś, buduje świetne relacje z klientami. Jednocześnie chciałbym bardzo podziękować Jarkowi Kubickiemu, który po krótkim, ale intensywnym okresie zarządzania kreacją w Warszawie zdecydował się na trochę inne wyzwania. Rozpoczął wiele wartościowych procesów, które będziemy kontynuować - mówi Dawid Szczepaniak, odpowiedzialny zarówno za warszawski, jak i krakowski zespół kreatywny VML.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij