„Kalendarz Adwentowy Nutella 2021” ze świątecznymi inspiracjami prosto od gwiazd

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Kalendarz Adwentowy Nutella 2021” ze świątecznymi inspiracjami prosto od gwiazd

Ferrero Polska, producent kremu Nutella, zaprezentował świąteczny Kalendarz Adwentowy w wersji digital. W tym roku dostępny nie tylko na www.nutella.pl czy dla widzów platformy YouTube, ale również dla czytelników Twojego Stylu, w postaci specjalnie wydanego dodatku – kalendarza z poradami gwiazd.

„Adwentowy Kalendarz Nutella” to 24 filmy z inspiracjami, przepisami kulinarnymi i poradami, które umilą naszym widzom przygotowania do Świąt.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Razem z Nutella wierzymy, że Święta to doskonały czas by zaskoczyć bliskich przygotowanymi własnoręcznie prezentami. Prezentami, w których wykonanie wkładamy serce, bo jak wiadomo właśnie takie są najcenniejsze. W związku z tym poprosiliśmy całą plejadę gwiazd o przygotowanie przepisów na świąteczne wypieki i pomysłów na upominki w stylu DIY.  Mamy nadzieję, że zainspirujemy tym naszych widzów do przedświątecznego działania i dzielenia się miłością z ich najbliższymi – zdradza Łukasz Sasin – country marketing manager kategorii Nutella.

W tym roku swoimi pomysłami podzielili się z nami: Ewa Wachowicz, Katarzyna Pakosińska, Anna Pastuszka, Kasia Klich, Marieta Marecka, Damian Kordas, David Gaboriaud, Matteo Brunetti oraz youtuber Blowek. Z kolei Darek Stolarz, Agnieszka Winnicka i Agnieszka Witkowska przygotowali specjalne porady „zrób to sam” i wyczarowali niepowtarzalne świąteczne ozdoby i pomysły na upominki.  

W trakcie przygotowań gwiazdy opowiadają swoje historie związane ze Świętami Bożego Narodzenia i dzielą się osobistymi wspomnieniami. 

Ostatni odcinek serii to szczególny prezent dla widzów – wszystkie gwiazdy „śpiewają” w znanym formacie lip sync świąteczną piosenkę pt. „Kto wie” w nowej aranżacji. Premiera 24 odcinków „Kalendarz Adwentowego Nutella” już 1 grudnia 2021 na www.nutella.pl

 Koncepcję projektu oraz jego produkcję przygotowało studio produkcyjne The Story Lab (dentsu Polska)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij