Urszula Radwańska została ambasadorką Juice Plus+

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Urszula Radwańska została ambasadorką Juice Plus+

Urszula Radwańska, jedna z najlepszych polskich tenisistek, została ambasadorką Juice Plus+, marki o światowym zasięgu, której misją jest promocja zdrowego stylu życia.

Sport jest jednym z podstawowych filarów zdrowego stylu życia, dlatego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z Ulą Radwańską. Jedna z najlepszych polskich zawodniczek nieodłącznie kojarzy się z aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem, spędzaniem czasu w dynamiczny sposób, pracą zespołową i oczywiście sukcesem, czyli wartościami, które są wpisane w credo naszej firmy. Marka Juice Plus+ współpracuje i wspiera sportowców w wielu krajach, teraz dołączyła do nich również Polska – powiedział Michał Guzowski, dyrektor regionalny Juice Plus+ na Europę Wschodnią.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Urszula Radwańska przygodę z tenisem rozpoczęła w 1995 r. Pochodzi z rodziny od zawsze związanej ze sportem. Treningi rozpoczęła, pod okiem ojca, w jednym z krakowskich klubów sportowych. Od 2005 r. posiada status zawodowej tenisistki. W tym właśnie roku wygrała dwa juniorskie turnieje deblowe. Również w 2005 r. zdobyła, wraz z drużyną, tytuł Mistrza Świata Juniorów. Dwa lata później zwyciężyła na juniorskim Wimbledonie w grze pojedynczej oraz w deblu. W ten sposób została 2. Polką, której udało się tego dokonać. W 2012 r. zdobyła kwalifikację olimpijską. Ukończyła krakowską AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja. Jest reprezentantką kraju w Pucharze Federacji.

Dbanie o formę fizyczną, zdrowe odżywianie są dla mnie kluczowe. Nie jest to łatwe, bo wiele czasu spędzam w podróżach. Zjedzenie zdrowego posiłku, czy przekąski nie zawsze jest sprawą prostą. Treningi, turnieje pochłaniają bardzo wiele czasu, stąd na gotowanie zostaje mi go mało, a musze i chcę zdrowo się odżywiać. Produkty Juice Plus+ są w tym niezmiernie pomocne, dlatego dla mnie ta współpraca jest naturalna, ale zarazem bardzo ekscytująca – powiedziała Urszula Radwańska.

Juice Plus+ jest marką o zasięgu światowym, której misją jest promocja zdrowego stylu życia. Firma działa w 26 krajach, a wspiera ją ponad 200,000 społeczność niezależnych partnerów sprzedaży i rzesza miliona klientów. Zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety pochodzenia roślinnego. Juice Plus+ sprzedaje swoje produkty w oparciu o model bezpośredni wspierany przez e-commerce i social media. Niezależni partnerzy osiągają dodatkowe dochody promując zdrowy tryb życia.

Współpraca będzie obejmowała działania w mediach tradycyjnych i społecznościowych, udział w eventach marki, spotkania z partnerami, opracowywanie planów treningowych oraz działania influencerskie. Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia.

Poleć tekst:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij