Wedel doceniony nagrodą Firma Dobrze Widziana 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wedel doceniony nagrodą Firma Dobrze Widziana 2021

Obchodząca w tym roku swoje 170-lecie firma Wedel została uhonorowana nagrodą Firma Dobrze Widziana 2021. Celem konkursu jest docenienie przedsiębiorstw, prowadzących odpowiedzialny biznes z poszanowaniem pracowników, społeczności lokalnej, partnerów i środowiska naturalnego.

Z przyjemnością dla przyszłości

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do dziś firma Wedel korzysta ze 170-letniego dziedzictwa rodziny założycieli i kontynuuje zapoczątkowaną przez nich drogę wrażliwości na otoczenie. Nasze działania w obszarze zrównoważonego rozwoju systematyzuje strategia CSR, stanowiąca jednocześnie integralną część strategii biznesowej. Obejmuje ona działania w ramach 42 projektów z 18 obszarów. Opiera się na 3 filarach: Ludzie, Innowacje, Środowisko, które odpowiadają na 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Bardzo cieszy nas fakt, że kapituła konkursu Firma Dobrze Widziana doceniła Wedla. W ostatnich latach podjęliśmy szereg działań, by nie tylko zasłużyć na to wyróżnienie, ale przede wszystkim prowadzić swój biznes zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, m.in. korzystamy w 100 proc. z energii wiatrowej, budujemy wieloletnie relacje z partnerami biznesowymi i społecznymi oraz wspieramy różnorodność w miejscu pracy. Mamy już ustalone kolejne kroki, by doskonalić się w tym kierunku – mówi Aleksandra Kusz vel Sobczuk, kierowniczka komunikacji korporacyjnej firmy Wedel.

O konkursie

Organizatorem konkursu Firma Dobrze Widziana od 12 lat jest Business Centre Club, zrzeszający przedsiębiorców i pracodawców. Celem projektu jest promocja społecznej odpowiedzialności biznesu wśród działających w Polsce firm. W zgłoszeniach oceniano m.in. strategię CSR, działania skierowane do pracowników, zasady współpracy z partnerami rynkowymi, projekty na rzecz lokalnych społeczności i środowiska naturalnego oraz sposób komunikacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij