Świąteczna atmosfera i liczne atrakcje w Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świąteczna atmosfera i liczne atrakcje w Galerii Młociny

Nadszedł grudzień, a wraz z nim niezwykła aura Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji Galeria Młociny przygotowała dla klientów prawdziwą moc atrakcji, aby umilić odwiedzającym poszukiwanie prezentów dla najbliższych.

Świąteczne iluminacje, które kilka dni temu rozświetliły zakupowe aleje Galerii Młociny, również w tym roku zachwycają wszystkich obecnych. Co więcej, by jeszcze bardziej umilić klientom czas spędzony w obiekcie, centrum handlowe z okazji nadchodzących świąt przygotowało dla odwiedzających prawdziwą moc atrakcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

#FashionMarketSquare

Targi Fashion Market Square to zachwycające i zupełnie świeże wydarzenie na modowej mapie Polski, które w Galerii Młociny odbędzie się 3 oraz 4 grudnia w godzinach 10:00-22:00. Obecni na miejscu będą mieli możliwość, by zapoznać się z nietuzinkowymi propozycjami, których na próżno szukać w większości sklepów. Na placu eventowym Galerii Młociny nie zabraknie bowiem najnowszych, polskich kolekcji mody damskiej, męskiej i dziecięcej, biżuterii oraz akcesoriów. Wydarzenie z pewnością okaże się także świetną okazją, by poznać na żywo swoich ulubionych projektantów, skorzystać z porad stylistów, a przede wszystkim skompletować swoją garderobę!

#AutobusKrwiodawstwa

Już w najbliższą sobotę klienci Galerii Młociny będą mieli okazję, by ponownie uczestniczyć w ważnej, społecznej inicjatywie, a tym samym wspomóc tych, którzy dzisiaj tej pomocy potrzebują szczególnie. 4 grudnia w godzinach 10:00-15:00 na placu przed głównym wejściem do bielańskiego centrum handlowego pojawi się krwiobus, czyli mobilny pojazd, w którym zainteresowani będą mieli możliwość oddania krwi. W trosce o zdrowie wszystkich obecnych akcja organizowana we współpracy z Klubem Honorowych Dawców Krwi zostanie przeprowadzona z zachowaniem szczególnych zasad sanitarnych.

 

Procedury medyczne wraz z odpowiedzialnością za ich realizację pozostają po stronie RCKiK w Warszawie, a Galeria Młociny zachęca, by z okazji nadchodzących świąt sprawić drugiej osobie tak wyjątkowy prezent. Kto wie, być może będzie to okazja, by uratować komuś życie!

#Lodowisko

Na Bielanach nie zabraknie również zimowych szaleństw! By umilić odwiedzającym ponure wieczory, w bielańskim centrum handlowym już od 4 grudnia działać będzie pierwsze w Warszawie lodowisko znajdujące się na dachu budynku. Opłata za wstęp wyniesie jedynie 7 złotych, a jeśli obecni okażą paragon zrealizowany tego dnia w strefie gastronomicznej Galerii Młociny na kwotę nie niższą niż 20 złotych, będą mogli spędzić aktywnie czas zupełnie za darmo. Lodowisko czynne będzie do 28 lutego, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00, natomiast w niedziele do godziny 21:00. Z kolei na wszystkich tych, którzy zgłodnieją podczas robienia piruetów, czekać będzie wyjątkowa oferta kulinarna. Bielańska strefa gastronomiczna ogrzeje wszystkich zmarzluchów. To prawdziwy raj dla miłośników smaków w międzynarodowych odsłonach. Znajdziemy tu dziesiątki lokali, które zaoferują niezapomniane doznania kulinarne wszystkim zwolennikom łyżwiarstwa i nie tylko. Wypożyczenie chodzika dla najmłodszych kosztować będzie 10 złotych, natomiast łyżew 7 złotych.

* Galeria Młociny przypomina, że dzień, podczas którego pierwsi łyżwiarze wypróbują swoje umiejętności, może ulec zmianie. Start lodowiska będzie bowiem zależny od pogody.

#PupiLove

W niedzielę 5 grudnia coś dla siebie w Galerii Młociny znajdą także miłośnicy czworonogów. Obiekt doskonale wie, jak wielką miłością klienci obdarzają swoje zwierzęta, dlatego odwiedzający mogą przychodzić do bielańskiego centrum handlowego ze swoimi pupilami, a także liczyć na miskę ze świeżą, zimną wodą. W najbliższą niedzielę na placu głównym znajdującym się na poziomie 0 odbędą się słynne już targi PupiLove, podczas których zainteresowani będą mieli okazję, by spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów i zakupić wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane.

Klienci znajdą na targach m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Targi odbywać się będą od 11:00 do 17:00, a wstęp będzie bezpłatny.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij