Nowa witryna internetowa iTaxi.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa witryna internetowa iTaxi.pl

Nowa witryna została zaprojektowana przez agencję MullenLoweWarsaw tak, by prezentowane treści były jeszcze bardziej czytelne i wygodne w użytkowaniu.

Do zadań agencji należało odświeżenie wyglądu serwisu www.iTaxi.pl, a także zmiana struktury strony, która została dostosowana do użytkowników mobilnych, czyli głównych odbiorców serwisu iTaxi.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zmiana strony internetowej iTaxi.pl to kolejny krok, po gruntownych zmianach, jakie przechodzi Aplikacja Pasażera, w udoskonaleniu narzędzi wykorzystywanych przez naszych klientów do pozyskiwania informacji o usługach oferowanych przez iTaxi.pl, jak i o samej firmie. Przygotowując nową odsłonę witryny, kierowaliśmy się najnowszymi trendami w projektowaniu stron internetowych oraz wygodą użytkowników. Punktem wyjścia do prac nad projektem był widok mobilny i łatwość poruszania się w tym kanale, ponieważ korzysta z niego zdecydowana większość naszych klientów. Zależało nam na efekcie świeżości i nowoczesności. Dążyliśmy do tego, aby treści były prezentowane w jak najbardziej czytelnej i atrakcyjnej wizualnie formie. Udało się to osiągnąć m.in. dzięki zastosowaniu dużych ikon oraz odpowiedniemu rozmieszczeniu informacji na stronie – mówi Eliza Niemirska, dyrektor ds. komunikacji i PR.

Jak podkreśla Przemysław Półtorak, digital director w MullenLowe Group,

Nowy serwis iTaxi.pl to nasza kolejna realizacja w tym roku, w której dostosowujemy rozwiązanie Klienta do obecnie panujących trendów w zakresie mobilnego UI i UX.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij