Kaufland i PAYBACK ogłaszają wspólną loterię świąteczną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kaufland i PAYBACK ogłaszają wspólną loterię świąteczną

Wszyscy klienci robiący zakupy w sklepach Kaufland z kartą PAYBACK w okresie od 1 do 24 grudnia wezmą udział w Wielkiej Loterii. Każdy los jest zwycięski, a na szczęśliwców czekają m.in. trzy samochody, karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach sieci, karty paliwowe czy też bilety do kina.

W sklepach Kaufland ruszyła się Wielka Loteria, w której do wygrania są m.in. trzy samochody, podwójne bilety na seans w Multikinie, karty paliwowe na stacje BP, a także karty podarunkowe do wykorzystania w sieci Kaufland oraz bony do PSB Mrówka. Po każdych zakupach z kartą PAYBACK klient otrzyma wraz z paragonem swój szczęśliwy los dający szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wystarczy otworzyć okienko i sprawdzić, co kryje się w środku – 1400 losów to szansa na atrakcyjne nagrody. W każdym losie klienci znajdą kupony, które umożliwią zebranie dodatkowych punktów PAYBACK  podczas kolejnych zakupów w sklepach Kaufland lub na stacjach BP. Co ważne, w razie wygranej w loterii należy zachować papierowy los, który wraz z kartą PAYBACK, będzie niezbędny do odbioru nagrody. W tym celu należy wypełnić formularz zgodnie z instrukcją znajdującą się na odwrocie losu.

Szczegółowy regulamin akcji, w tym także zasady dotyczące odbioru nagrody, są dostępne na stronie: kaufland.pl/loteriapayback. Liczba losów jest ograniczona. Loteria trwa do 24.12.2021 r., a za jej organizację odpowiedzialna jest Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij