E-commerce będzie rósł ok. 12% rok do roku. Na rynku jest zatrzęsienie ofert dla ekspertów (podcast)

E-commerce będzie rósł ok. 12% rok do roku. Na rynku jest zatrzęsienie ofert dla ekspertów (podcast)

Ewelina Kołodziej-Władzińska to business unit manager w HRK S.A., specjalizująca się w sektorze e-commerce. Jak wskazuje – pandemia znacząco przyspieszyła rozwój e-handlu, a na rynku powstaje mnóstwo nowych wakatów. Jak firmy pozyskują ekspertów i budują działy e-commerce?

Wywiad z Eweliną Kołodziej-Władzińską

Jak wskazuje Ewelina Kołodziej-Władzińska – e-commerce będzie rósł rok do roku średnio 12% rocznie. Już teraz jest zatrzęsienie wakatów w tym sektorze. Firmy poszukują ekspertów, którzy zajmą się ich handlem internetowym, a także pomogą w zbudowaniu całych, osobnych działów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Choć jeszcze do niedawna działy e-commerce często stanowiły w zasadzie pododdział marketingu, to coraz więcej firm decyduje się na tworzenie własnych zespołów. Z dyrektorami ds. e-commerce na czele. Ta e-commerce'owa rewolucja podyktowana jest jednak w dużej mierze przez pandemię koronawirusa. Czy to oznacza, że po zniesieniu wszelkich obostrzeń, wzrost e-handlu spowolni? Według Kołodziej-Władzińskiej – niekoniecznie.

– Myślę, że nam to nie grozi. Badania pokazują, że rynek e-commerce średnio będzie rósł 12% rok do roku. Poza tym są jeszcze takie branże, które mają przed sobą dużo pracy i pokazują tendencję wzrostową. Np. kategoria dom i ogród, która do tej pory była raczej kojarzona stricte ze sprzedażą stacjonarną – mówi Ewelina Kołodziej-Władzińska.

Szerzej o zmianach na rynku e-commerce, budowaniu zespołów od e-handlu i połączeniu home office z pracą z danymi klienta Kołodziej-Władzińska opowiada w najnowszym odcinku NowyMarketing Podcast.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij