„Zima w swoim tempie” – nowy spot reklamowy marki Łomża

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Zima w swoim tempie” – nowy spot reklamowy marki Łomża

ŁOMŻA wystartowała z zimowo-świąteczną wersją filmów reklamowych w ramach platformy komunikacyjnej pod hasłem „Łomża. W swoim tempie”. Kampania rozpoczęła się w ogólnopolskich mediach z początkiem grudnia i potrwa do końca stycznia.

Nowe spoty reklamowe są kolejną odsłoną platformy komunikacyjnej marki Łomża „W swoim tempie”. Sukces nowej komunikacji, jak również oczekiwania konsumentów sprawiły, iż powstały kolejne  wersje reklamy. W okresie letnim Łomża, dzięki podjętym działaniom marketingowym 360 stopni, stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek na rynku piwa, a w lipcu bieżącego roku Łomża Pils była jedną z najlepiej sprzedających się nowości z całego rynku FMCG w sklepach małoformatowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po raz pierwszy w historii firmy nasza flagowa marka Łomża otrzymała wsparcie reklamowe w okresie zimowym. Nowy spot reklamowy Łomży zachęca do czerpania przyjemności z wyjątkowych, świątecznych chwil w swoim tempie, a na zimowe wieczory poleca Łomża Miodowe w wariancie klasycznym lub  wzbogaconym o nuty korzenne – powiedziała Paulina Grodzińska, Dyrektor Marketingu Van Pu.

Wyjątkowe filmy, dedykowane na wyjątkowy czas, utrzymane są w dotychczasowej konwencji reklamowej marki, zaskakującej, lekko abstrakcyjnej i z przymrużeniem oka. Bohaterem reklam jest niezmiennie Adam Woronowicz, który wraz ze swoimi pomocnikami przenosi nas w magiczny klimat świąt. W okresie bożonarodzeniowym kampanię uzupełni spot dedykowany Łomży Miodowej oraz tegorocznej nowości Łomży Miodowej Korzennej wzbogaconej o nuty przypraw korzennych.

Za kreację i produkcję spotów reklamowych we współpracy z Van Pur odpowiada agencja reklamowa Brasil Warsaw, producent filmowy Wojtek Pałys ( koproducent nominowanego do Złotej Palmy w Cannes filmu "Venus w futrze"), operator Piotr Sobociński, autor zdjęć do wielu uznanych polskich filmów (nominowane do Oscara „Boże Ciało") oraz reżyser Tomasz Kapuściński. Za obsługę social media marki odpowiada Agencja Nie Do Ogarnięcia, a zakup mediów realizuje dom mediowy Mediacom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij