Radosław Szafranek nowym chief operating officerem w Justtag Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Radosław Szafranek nowym chief operating officerem w Justtag Group

Radosław Szafranek jako chief operating officer dołączył do zespołu Justtag Group. To nowe stanowisko w strukturach spółki. Do jego zadań należy rozwój kluczowych obszarów związanych z identyfikacją użytkownika oraz nadzór i koncepcyjne wsparcie w projektach wewnętrznych jak i działań dla klientów.

Posiada 10-letnie doświadczenie w IT. Od 2016 roku związany Roq.ad, gdzie jako head of customer success/head of integration projects koordynował projekty wewnętrzne i zewnętrzne oraz wdrażał rozwiązania cross-device u klientów w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Swoje wcześniejsze doświadczenie zdobył realizując projekty IT dla  branż:  bankowej, ubezpieczeniowej, energetycznej i telekomunikacyjnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej oraz WSB Poznań (kierunki Zarządzanie Zmianą i Zarządzanie w Firmie).

Tomasz Chłodecki, CEO Justtag Group:

Radek dołącza do zespołu Justtag Group w szczególnym momencie – transformacji rynkowej związanej z zapowiedzianym końcem 3rd party cookies. Będzie nadzorował działania związane z przygotowaniem firmy do nowej cyfrowej rzeczywistości, a także swoim doświadczeniem wspierał rozwój strategicznych inicjatyw. W szczególności w trakcie prac nad wdrożeniem naszego autorskiego systemu identyfikacji użytkownika JustID.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij