K2 Create szuka przyszłych dyrektorów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
K2 Create szuka przyszłych dyrektorów

Agencja reklamowa K2 Create (Grupa K2) wystartowała z programem stażowym „Przyszli Dyrektorzy”, kierowanym do młodych i utalentowanych studentów.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oferowany płatny staż w dziale kreacji potrwa trzy miesiące, a informujące o nim plakaty można zobaczyć na wybranych warszawskich uczelniach. Na zgłoszenia agencja czeka do końca roku, by od lutego zaprosić studentów do współpracy. Nowi adepci sztuki reklamowej mogą liczyć na elastyczny czas pracy, dzięki któremu staż będzie można bez problemu połączyć z zajęciami na uczelni.

Naszym celem jest znalezienie ludzi, którzy mają głowy pełne pomysłów oraz stworzenie im warunków, w których będą mogli przełożyć swoje wizje na działanie i wziąć udział w wielu ciekawych projektach. Wielu z nas pamięta ze studiów, że mimo ambicji nie do końca wiedzieliśmy, gdzie widzielibyśmy się za kilka lat, jednak każdy z nas chciał robić „fajne rzeczy”. To właśnie takim osobom chcemy wyjść naprzeciw. To również doskonała trampolina, by w przyszłości postarać się o stanowisko dyrektora kreatywnego, a do tego szczerze zachęcamy – mówi Magdalena Banasik, head of creatives w agencji K2 Create.

Kandydaci na staż mogą zgłaszać się przez stronę k2.pl/praca/przyszli-dyrektorzy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij