Ekipa Fantasy z nowym rekordem. Gracze FIFA zebrali 350 000 zł podczas charytatywnego streamu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ekipa Fantasy z nowym rekordem. Gracze FIFA zebrali 350 000 zł podczas charytatywnego streamu

Najpopularniejsi gracze w FIFA w Polsce po raz 8. zorganizowali charytatywny stream, który pomógł zakończyć szereg najpilniejszych zbiórek na portalu Siepomaga.pl. W trakcie ponad 50-godzinnej transmisji padł również historyczny rekord – widzowie kanału Ekipa Fantasy wpłacili na cele charytatywne ponad 350 000 zł.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Transmisja, która trwała łącznie ponad 50 godzin, wystartowała w piątek (10 grudnia) o godz. 18:00 i zakończyła się o godz. 20:00 dwa dni później – w niedzielę (12 grudnia). W jej trakcie udało się sfinalizować 8 zbiórek, z których środki zostaną przeznaczone m.in. na zakup niezbędnej protezy czy kontynuację leczenia najmłodszych.

Gracze nie kryli zaskoczenia wysokością zebranej kwoty – wartość tegorocznej zbiórki przewyższa bowiem o ponad 100 tys. zł dotychczasowy rekord z 2020 r. Co ciekawe, najwięcej środków wpłynęło na konto fundacji Siepomaga w ciągu ostatniej godziny transmisji.

Tę edycję z wielu powodów zapamiętamy jako wyjątkową. Po pierwsze dlatego, że w najśmielszych snach nie wyobrażaliśmy sobie osiągnięcia takiej kwoty zbiórki. Po drugie – choć ze względu na pandemię nie wszyscy członkowie Ekipy Fantasy mogli osobiście wziąć udział w transmisji, to jednak udało się pobić wcześniejszy rekord. Ponownie przekonaliśmy się, że mamy najlepszych widzów na świecie, a nagrywanie dla nich to po prostu przyjemność. Internet po raz kolejny pokazał swoją moc – teraz trzymamy kciuki za zdrowie maluchów – mówi jeden z członków Ekipy Fantasy, Korneliusz „N3jxiom” Rzeźwicki.

Grudzień to czas kiedy, jak co roku, łączymy się z Ekipą Fantasy, żeby wesprzeć naszych Podopiecznych.  Energia i siła Ekipy jest niesamowita – nie pozwala zapaść w zimowy sen i budzi internet do działania. W tym roku udało się wesprzeć aż 8 potrzebujących. Dziękujemy Ekipie Fantasy i wszystkim Pomagaczom, którzy włączyli się do akcji i pobili kolejny rekord. To kolejny dowód, że razem mamy wielką moc pomagania – dodaje Agnieszka Nowik, wiceprezes Fundacji Siepomaga.

Tegoroczny stream prowadziła Ekipa Fantasy w składzie:

  • Jakub „Jcob” Weber
  • Korneliusz „N3jxiom” Rzeźwicki
  • Patryk „Lachu” Lach
  • Adrian „Kamyk” Kamiński
  • Kajetan „KozaSport” Kaźmierski
  • Dawid „Dev” Błach

Wyjątkowej świątecznej transmisji pomogli też goście specjalni z zaprzyjaźnionego kanału Piłkarzyki: Adam Targowski, Jakub Krzywoń oraz Nikodem Niemiec.

To już nie pierwszy raz

Charytatywny Stream zyskał już status świątecznej tradycji na polskim YouTube – pierwsza edycja odbyła się bowiem 8 lat temu z inicjatywy Jakuba „Jcoba” Webera. Lider Ekipy Fantasy zamierzał przeznaczyć zebrane wówczas środki na wsparcie domu dziecka w swoim rodzinnym Cieszynie. W akcję szybko angażowali się kolejni gracze, a formuła transmisji – choć ewoluowała na przestrzeni lat –  wciąż ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących osób. 

Podczas ośmiu edycji Charytatywnego Streamu Ekipy Fantasy udało się zebrać łącznie ponad 1,3 mln zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij