Premiera „#KuratorSztuki” z Magdaleną Boczarską ambasadorką Acer linii Swift

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Premiera „#KuratorSztuki” z Magdaleną Boczarską ambasadorką Acer linii Swift

W najnowszej kampanii ambasadorka marki Acer – Magdalena Boczarska przedstawia najnowszego Swift 3 z Intel Evo i Windows 11. Nawiązanie do sztuki to nie przypadek, najnowszy notebook linii Swift to nie tylko precyzja i dbałość o szczegóły, ale również wyraz tego, że nowe technologie łamią schematy.

Z okazji premiery Acer Swift 3 z Intel Evo wyposażonego w najnowszy system operacyjny Windows 11 powstał spot nawiązujący do sztuki. Ambasadorka odwiedza galerię, w której przygląda się abstrakcyjnym obrazom. Uwagę aktorki przykuwa szczególnie jedno dzieło, której formę i przekaz tłumaczy jej ekscentryczny kurator – Adam Woronowicz. Po długim wywodzie Woronowicza, Boczarska przyznaje, że obraz wygląda jak nowa tapeta w jej notebooku Swift 3.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Chcieliśmy podkreślić, że najnowsza linia Acer Swift 3 z Intel Evo i Windows 11 to prawdziwa gratka w tym segmencie notebooków dostępnych na polskim rynku. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to precyzyjnie zaprojektowany sprzęt – stąd nawiązanie do sztuki. Dobre dzieła nie potrzebują nadmiernej interpretacji, a jej zalety są natychmiastowo dostrzegalne, podobnie jak w przypadku najnowszego Swift 3 – wyjaśnia koncept Jeremi Rybak, head of marketing Acer Polska.

Kampania „KuratorSztuki” prowadzona jest za pośrednictwem mediów społecznościowych marki Acer m.in. na YouTube, Instagramie i Facebook. Uzupełnią ją także działania digital i komunikacja PR. Nowością w Swift 3 jest ultranowoczesny procesor Intel Evo jedenastej generacji, a bateria pozwala na 17 godzin pracy mobilnej. Ponadto użytkownicy notebooków Swift mogą za darmo zaktualizować swój system operacyjny do Windows 11. Notebooki serii Swift 3 są dostępne w sprzedaży w sieciach sklepów Media Expert i na x-kom.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij