YOPE uruchamia międzynarodową platformę yopeme.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

YOPE uruchamia międzynarodową platformę yopeme.com

YOPE umacnia swoją pozycję na międzynarodowym rynku e-commerce. Właśnie wystartowała nowa anglojęzyczna platforma yopeme.com, dzięki której możliwa jest realizacja zamówień z 25 krajów Europy. Sklep oferuje cały katalog produktów eksportowych w cenach oficjalnie rekomendowanych przez markę.

– Celem tej platformy jest uruchomienie sprzedaży e-commerce z dystrybucją międzynarodową. Dzięki temu już dziś możliwa jest realizacja zamówień z takich krajów jak: Bułgaria, Dania, Chorwacja czy Portugalia. W kolejnych miesiącach planujemy uruchomić dostawę na kolejne rynki. Dodatkowo wdrożymy działania marketingowe, których celem będzie budowa ruchu na stronie i przetestowanie tego nowego modelu biznesowego w YOPE – mówi Maciej Dulski, chief digital oficer YOPE.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Produkty YOPE są obecnie dostępne w sklepach w  20 krajach Europy,  m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Czechach, Słowacji oraz Holandii. Marka jest także obecna w największej sieci drogerii w Rosji. W Azji firmowe butiki marki działają m.in. w Japonii oraz Hong-Kongu. Firma sprzedaje także swoje produkty na platformach Amazon w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij