Galeria Młociny wspólnie z Niech Żyje Planeta i Slow Living Poland dla potrzebujących

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Galeria Młociny wspólnie z Niech Żyje Planeta i Slow Living Poland dla potrzebujących

W Galerii Młociny trwa zbiórka żywności dla podopiecznych Ośrodka Tylko z Darów Miłosierdzia. Inicjatywa jest realizowana w ramach akcji Niech Żyje Planeta, a jej ambasadorką została Aleksandra Kwiatkowska ze Slow Living Poland.

Tuż obok sklepu Biedronka znajdującego się w Galerii Młociny na poziomie -1 został wystawiony specjalny pojemnik na żywność, która zostanie przekazana podopiecznym Ośrodka Tylko z Darów Miłosierdzia. Celem inicjatywy realizowanej w ramach akcji Niech Żyje Planeta, której ambasadorką została Aleksandrą Kwiatkowską ze Slow Living Poland, jest wsparcie osób znajdujących się w trudnej, życiowej sytuacji. Obiekt zachęca, by wszyscy ci, którzy pragną dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc potrzebujących, przekazywali żywność z dłuższym terminem ważności taką jak makarony, konserwy, słodycze, oleje oraz przetwory.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Grudzień dla wielu z nas kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia, a tym samym z pięknymi iluminacjami, poszukiwaniem prezentów, choinką i spędzaniem pięknych chwil w gronie najbliższych. To z pewnością wspaniały czas w roku, jednak w Polsce wciąż nie brakuje osób mierzących się w tym miesiącu z brakiem pożywienia i zimnem. Ogromnie się cieszę, że jako obiekt dołączyliśmy do akcji Niech Żyje Planeta organizowanej przez serwis Onet i wspólnymi siłami wesprzemy tych, którzy dziś szczególnie potrzebują naszego wsparcia – mówi Emilia Zyskowska z Działu Marketingu Galerii Młociny.

Niech Żyje Planeta to polska odsłona międzynarodowej akcji ACT NOW organizowanej przez ONZ. Jej celem jest edukacja i inspirowanie Polaków do zmiany codziennych nawyków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij