Elon Musk człowiekiem 2021 r. według Time. Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia w marketingu (podcast)

Elon Musk człowiekiem 2021 r. według Time. Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia w marketingu (podcast)

Elon Musk został człowiekiem roku według magazynu Time. Z kolei Max – artysta stojący za Bored Ape – stracił 300 tys. dolarów przez swoją pomyłkę. Kampania McDonald's, odejście z social mediów przez Lush Cosmetics i scamy influencerów – podsumowujemy marketing 2021 r.

Elon Musk człowiekiem roku według Time

Właściciel SpaceX i Tesla został wybrany człowiekiem roku 2021 według magazynu Time. Wybór ten spotkał się z olbrzymią falą krytyki. Według licznych głosów – Elon Musk to najgorszy wybór w historii magazynu. Czy Muskowi słusznie się obrywa i za co tak naprawdę został uhonorwany przez Time?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pomyłka kosztująca 300 tys. dolarów

Max – twórca tokenu NFT Bored Ape, który tworzy rysunkowe małpki, stracił 300 tys. dolarów. Dlaczego? Wszystko przez pomyłkę i wstawienie przecinka w złym miejscu. Jeden z klientów Maxa zamiast zapłacić 300 tys. dolarów za token NFT, zapłacił tylko 3 tys. Jak Max zareagował na tę wpadkę i czy ma szansę odzyskać pieniądze?

Mata, influencerzy... i Łowicz?

Mata przejmuje Maka to jedna z najgłośniejszych i najlepszych kampanii marketingowych w 2021 r. W jej cieniu jednak powstały inne liczne akcje, które również zasługują na uznanie. 2021 r. upłynął także pod znakiem afer scamerskich i zwiastuna zmian w influencer marketingu. Damian Jemioło wraz z Wojtkiem Walczakiem podsumowują marketingowe wydarzenia 2021 r. w najnowszym odcinku podcastu Marketing Przegadany.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij