Dział Client Service Value Media powiększa się o 4 nowe osoby

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dział Client Service Value Media powiększa się o 4 nowe osoby

Do agencji mediowej Value Media należącej do Group One dołączają cztery nowe osoby: Daria Walczak-Małecka w roli communication managera oraz Magdalena Kos, Anna Demidowicz i Magdalena Bryk w roli senior communication plannerów.

Communication manager Daria Walczak-Małecka swoje 9-letnie doświadczenie zdobywała w agencjach Carat, Starcom i Initiative. Pracowała dla takich marek jak: Microsoft, adidas, L'oreal czy Carlsberg. Ukończyła Marketing na Uniwersytecie Warszawskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Magdalena Bryk przygodę z branżą zaczynała blisko 4 lata temu w domu mediowym Wavemaker, żeby następnie rozwijać się w strukturach Universal McCann. Pracowała dla takich klientów jak Henkel, Evergreen Garden, Orkla czy  Froneri. Jest absolwentką SGH z podwójnym magistrem: z zarządzania oraz finansów i rachunkowości.

Magdalena Kos do Value Media przeszła z Mediacomu, gdzie odpowiadała za komunikację offline takich marek jak Skoda, HBO, Auchan, Danone i Żywiec Zdrój. Karierę zaczynała 15 lat temu od branży reklamowej, żeby w 2007 związać się z mediami w biurze reklamy Polsat Media. Ukończyła Politechnikę Świętokrzyską na wydziale Zarządzania i Modelowania Komputerowego.

Anna Demidowicz rozpoczęła karierę w domu mediowym Zenith, gdzie zdobywała doświadczenie na takich klientach jak Electrolux, Foodcare i Omegapharma. W ciągu ponad 6 lat w branży współpracowała z Ferrero, Kraft Heinz czy Angelini Pharma. Do Value Media przeszła z agencji Carat. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Socjologii. Od początku kariery planuje media w modelu 360.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij