Wyniki konkursu „Zielone święta” Castoramy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyniki konkursu „Zielone święta” Castoramy

Boże Narodzenie to czas, gdy chętnie wykonujemy własnoręczne ozdoby, będące dekoracją w naszym domu lub wyjątkowym prezentem dla bliskich. Castorama, która od lat wspiera rozwój umiejętności manualnych i pasji do majsterkowania, przygotowała dwa konkursy skierowane do najmłodszych – dla dzieci klientów oraz dzieci pracowników.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Castorama ogłaszając konkurs „Zielone święta” zaprosiła klientów do publikacji zdjęć lub filmików z rodzinnego przygotowywania świątecznych ozdób w duchu zero waste. Udostępniono wiele wspaniałych prac pokazujących jak, dbając o środowisko, można stworzyć niepowtarzalne dekoracje, dając przedmiotom i materiałom drugie życie.

Wyniki konkursu zostały opublikowane na Facebooku Castorama Polska. Na autorów dziesięciu zwycięskich prac czekają żywe choinki do odbioru w sklepach sieci.

Castorama zaprosiła również dzieci pracowników do konkursu wewnętrznego „Podziel się radością”, który polegał na przygotowaniu świątecznych kartek. Ręcznie robione kartki wraz z życzeniami od Fundacji Castorama trafią do lokalnych organizacji społecznych, działających w obszarze mieszkalnictwa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij