Dawid Kaźmierczak dołącza do zespołu Przestrzeni

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dawid Kaźmierczak dołącza do zespołu Przestrzeni

Dawid Kaźmierczak – do niedawna social media & PR director w 180heartbeats + JUNG v. MATT, od stycznia 2022 roku dołączył do zespołu Przestrzeni, aby stworzyć nową ofertę na rynku dot. kreatywnej komunikacji w kanałach Social Media & Digital.

Jak podkreśla Kaźmierczak chodzi o zupełnie nowy sposób myślenia o tworzeniu treści dla marek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Parafrazując klasyka: najlepszy content nie wygląda jak reklama, nikt nie chce konsumować nachalnych komercyjnych treści w internecie. Content, nie reklama – właśnie to coraz częściej słyszymy od klientów. Jednak, aby tworzyć treści w inny sposób niż „tradycyjną” reklamę, potrzebny jest też inny sposób pracy, inny zestaw talentów. Właśnie finalizujemy tworzenie zupełniej nowej oferty na rynku. Szczegóły niebawem – dodaje.

To znaczące wzmocnienie kompetencji zarządczych i kreatywnych w tym zakresie w strukturach Przestrzeni. Kaźmierczak był liderem projektów Social Media & PR m.in. dla Zalando, Burger King, BNP Paribas, wcześniej w McCann dla Mastercard oraz Storytel. W 2021 roku współtworzone przez Dawida kampanie zostały nagrodzone dwoma z trzech nagród Best of Facebook, 8 mieczami KTR, nominacją na Cannes Lions oraz międzynarodową nagrodą Webby Awards. 

Dawid Kaźmierczak jest członkiem kapituły Papaya Young Directors oraz pomysłodawcą i współtwórcą kategorii Vertical Stories. W 2021 wraz z newonce.radio stworzył audycje  #ADventures w której rozmawia z przedstawicielami branży kreatywnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij