Tarczyński po raz trzeci został głównym sponsorem Wrocławskiego Finału WOŚP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tarczyński po raz trzeci został głównym sponsorem Wrocławskiego Finału WOŚP

To już trzeci rok z rzędu, kiedy marka Tarczyński została głównym sponsorem Wrocławskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz wsparcia finansowego firma przekazała na charytatywne licytacje oryginalny kevlar Taia Woffindena oraz Food Trucka MeatLovers.

Rodzinna tradycja 

Sponsoring Wrocławskiego Finału WOŚP wpisał się w kalendarz działań rodzinnej firmy, która swoją siedzibę ma w Ujeźdźcu Małym. Nie bez powodu, ponieważ wspieranie lokalnych społeczności i inicjatyw charytatywnych leży w DNA marki, będąc jednocześnie częścią działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) w obszarze RAZEM.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdego roku powracamy do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, bo mamy świadomość, jak wiele dobrego niesie za sobą dzieło Jurka Owsiaka. Wspieramy te działania od samego początku, więc nie mogło nas zabraknąć również w 2022 roku podczas jubileuszowego, 30. Finału WOŚP. Cieszymy się, że kolejny raz możemy być częścią tej wielkiej charytatywnej akcji, łącząc się z milionami ludzi o wielkich sercach. W styczniu trzeci rok z rzędu zagramy jako główny sponsor Wrocławskiego Finału WOŚP, wspierając przy tym lokalne społeczności, których sami też jesteśmy częścią – mówi Tomasz Tarczyński, dyrektor marketingu i eksportu w Tarczyński S.A.

Charytatywne licytacje

W tym roku firma przekazała na aukcję WOŚP kevlar Taia Woffindena, w którym trzykrotny żużlowy mistrz świata ścigał się podczas Speedway Grand Prix w sezonie 2020, zdobywając wówczas tytuł Wicemistrza Świata. Ponadto będzie można wylicytować wynajem Food Trucka MeatLovers, który urozmaici imprezę zwycięzcy smacznymi hot-dogami Tarczyński Naturalnie. Licytacje dostępne są na platformie Allegro.

Wrocławski Finał WOŚP powróci w tym roku na swoje miejsce, czyli rynek miasta, gdzie m.in. dzięki wsparciu sponsora głównego zobaczymy na żywo koncerty polskich gwiazd, a także inne atrakcje i licytacje na rzecz fundacji. Na miejscu nie zabraknie też food trucka Meatlovers oraz futbolistów amerykańskich Panthers Wrocław, których głównym sponsorem od lat jest marka Tarczyński. Finałowa impreza w stolicy Dolnego Śląska odbędzie się w weekend 29-30 stycznia.

Zeszłoroczne działania producenta mięsnych przekąsek pozwoliły zasilić konto Fundacji kwotą sięgającą 150 tys. złotych. Wylicytowano wówczas m.in. krasnala z wizerunkiem Jurka Owsiaka, który w tym roku dumnie stanął pod przedsiębiorstwem firmy w Ujeźdźcu Małym, oddając przywiązanie Tarczyńskiego do Wrocławia, jego kultury i społeczności. Jak będzie w tym roku? O tym, przekonamy się już niebawem.

Link do licytacji na platformie AllegroWynajem food trucka MeatloversKevlar Taia Woffindena

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij