Fancy Bears to podróbka Bored Ape? Czy Metaverse zaistnieje w 2022 r.? (podcast)

Fancy Bears to podróbka Bored Ape? Czy Metaverse zaistnieje w 2022 r.? (podcast)

Fanadise uruchamia Fancy Bears Metaverse – europejską odpowiedź na Bored Ape Yacht Club. Czy to jednak realny konkurent? CEEK zaprezentowało sklep H&M w Metaverse, lecz sieć zaprzeczyła, jakoby miała go uruchomić. Czy Metaverse to zwykły buzz word i nie doczekamy się niczego ciekawego w 2022 r.?

Fancy Bears Metaverse

Firma Fanadise znana m.in. ze sprzedaży cyfrowego uczucia tiktokerki Marti Renti czy skanu 3D ciała Dody w formie tokena NFT uruchomila swoją odpowiedź na Bored Ape Yacht Club. Do Fancy Bears Metaverse dołączyli już m.in. Magda Gessler, Joanna Jędrzejczyk, Malik Montana, Krzysztof Gonciarz czy Ola Nowak. Czy jednak to coś więcej niż bazowanie na sprawdzonym za oceanem schemacie?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Metaverse – hit czy kit?

„Metaverse” jest obecnie dodawane praktycznie do wszystkiego. Coraz więcej marek chwali się uruchamianiem swoich produktów w Metaverse, które na dobrą sprawę... jeszcze nie funkcjonuje. Czy za tym słowem kryje się coś więcej, czy to zwykły buzz word, który stał się trendy?

IKEA podnosi ceny przez pandemię

Szalejąca inflacja, pandemia, problemy w łańcuchach dostaw czy dostępność do surowców skłoniły IKEA do podniesienia cen swoich produktów. Marka przyznała, że to właśnie trudna sytuacja na rynku ją do tego zmusza. Ceny co prawda mają się zmieniać w różny sposób ze względu na sytuację na lokalnym rynku, lecz globalnie wzrosną o ok. 9%. Czy to zwiastun smutnej przyszłości? Te tematy poruszają Wojtek Walczak i Damian Jemiolo w 11 odcinku podcastu Marketing Przegadany.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij