Circle K wprowadza płatności z tablicą rejestracyjną

Efektywne płatności w e-commerce

Circle K wprowadza płatności z tablicą rejestracyjną

Kierowcy w Danii, korzystający z aplikacji Circle K Easy Fuel, mogą płacić za paliwo za pomocą swojej tablicy rejestracyjnej.

– W Circle K jako pierwsi na świecie oferujemy płatność „za tablice rejestracyjne”. Po pobraniu naszej aplikacji EASY FUEL i zarejestrowaniu się, w przyszłości wystarczy wysiąść z samochodu i natychmiast rozpocząć tankowanie – czytamy na stronie Circle K.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas wizyty na stacji paliw nie będzie już potrzebna karta ani gotówka, a jedynie telefon z zainstalowaną aplikacją, aktywnym kontem i udostępnioną lokalizacją. 

Jak to działa?

Należy założyć konto w aplikacji Easy Fuel, podać swoje dane osobowe, dane z karty płatniczej i oczywiście numery tablicy rejestracyjnej. Następnie, gdy kierowca wjeżdża na stację, system odczytuje numer rejestracyjny pojazdu i odblokowuje stanowisko, przy którym znajduje się samochód.

Kierowca może odjechać od razu po zatankowaniu, a rachunek za dokonaną automatycznie płatność znajdzie w aplikacji.

fot. circlek.dk

PS
Na stacjach paliw Shell w Polsce pojawiły się pierwsze w Europie roboty, które m.in zajmują się dostarczaniem produktów gastronomicznych.

PS 2
Amazon wprowadził system bezdotykowego skanowania dłoni w sklepach w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wygody dokonywania płatności. Aby zachęcić klientów do korzystania z nowej opcji płatności, oferuje im 10 dolarów za skan.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij