UOKiK bierze się za tokeny NFT i Fancy Bears Metaverse? Żabka i InPost łączą siły

UOKiK bierze się za tokeny NFT i Fancy Bears Metaverse? Żabka i InPost łączą siły

IKEA podnosi ceny swoich produktów, CD-Action staje się kwartalniikiem, a PC Format nie będzie wydawany w papierze – czy to pokłosie pandemii? Z kolei UOKiK przygląda się Fancy Bears Metaverse, a Żabka i InPost łączą siły.

IKEA podnosi ceny ze względu na inflację

Z powodu inflacji, pandemii czy problemów z łańcuchem dostaw IKEA była zmuszona podnieść ceny swoich produktów. Te mają wzrosnąć średnio o 9% na całym świecie. Źle dzieje się także na rynku papierniczym i prasy, czego powodem było przekształcenie CD-Action (jednego z najstarszych magazynów o grach) z miesięcznika w kwartalnik. Z kolei PC Format całkowicie rezygnuje z papierowego wydania. Czy digitalizacja i e-commerce tylko odłożyły w czasie negatywne skutki pandemii?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

UOKiK sprawdzi Fancy Bears Metaverse?

Fancy Bears Metaverse nazywane jest polską odpowiedzią na Bored Ape Yacht Club i podobnie jak ono – zaczyna zyskiwać na popularności. Nie umknęło to uwadze UOKiK, który dla portalu Wirtualne Media, potwierdził, że przygląda się owemu projektowi. Co to oznacza w praktyce?

Żabka i InPost łączą siły

W sieci sklepów Żabka pojawią się paczkomaty InPost typu indoor. Na razie ów projekt jest testowany i jeśli zda egzamin – pojawi się w wielu różnych miastach. Czy to pokłosie walki z konkurencją, a może ciągła batalia Żabki z systemem? Te i inne tematy Wojtek Walczak oraz Damian Jemioło poruszają w najnowszym odcinku podcastu Marketing Przegadany.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij