Instagram rozszerza funkcję remiksowania filmów i dodaje nową opcję ustawiania przypomnień o transmisjach na żywo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Instagram rozszerza funkcję remiksowania filmów i dodaje nową opcję ustawiania przypomnień o transmisjach na żywo

Od dzisiaj użytkownicy Instagrama mogą remiksować nie tylko rolki, lecz także wszystkie publikowane treści wideo. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik może stworzyć nagranie zawierające całość lub część innego opublikowanego filmu, którą następnie może pobrać jako część swojego remiksu. Dodatkowo Instagram udostępnił nową opcję na dodanie przypomnienia o transmisji na żywo. Twórcy mogą w prosty sposób poinformować swoich obserwujących o zaplanowanych live’ach poprzez dodanie informacji na profilu.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Remiksowanie pozwala na odpowiadanie i reagowanie w kreatywny sposób na filmy udostępniane na Instagramie. Funkcja daje możliwość odkrywania treści na nowo i współtworzenia filmów z innymi użytkownikami oraz ułatwia dotarcie do nowych odbiorców. Jak dotąd możliwe było jedynie remiksowanie nagrań w formie rolek, a teraz funkcja będzie obejmować wszystkie treści wideo umieszczane na Instagramie.

Nowa opcja pozwala na wykorzystywanie wszystkich funkcji rolek podczas edycji remiksowanych nagrań i filmów, w tym: efektów, miksowania audio, podkładania głosu lektora oraz Collabs – współtworzenia postów z innymi użytkownikami.

Co ważne, w przypadku filmów opublikowanych przed uruchomieniem funkcji należy ręcznie zezwolić na tworzenie remiksów na podstawie materiału wideo.

Instagram wdraża stopniowo również nową opcję ustawiania przypomnień o zbliżających relacjach live. Po włączeniu tej funkcji użytkownik będzie mógł umieścić na swoim profilu informację o dacie i godzinie planowanej transmisji. Narzędzie pozwala na dodanie tych szczegółów bez konieczności publikowania specjalnego postu – pojawią się one bezpośrednio na profilu. Dzięki temu obserwujący będą mogli w łatwiejszy sposób śledzić transmisje swoich ulubionych twórców.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij