Anna Markowska i Marcin Tyszka w kampanii smartfonów Huawei P50 Pro i P50 Pocket

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Markowska i Marcin Tyszka w kampanii smartfonów Huawei P50 Pro i P50 Pocket

W kampanii Huawei P50 Pro i P50 Pocket pojawią się influencerzy – modelka Anna Markowska i fotograf Marcin Tyszka, którzy będą komunikować fotograficzną potęgę modelu P50 Pro i innowacyjność składanego P50 Pocket. Huawei przygotował też atrakcyjną ofertę serwisową dla nabywców flagowych smartfonów.

Huawei P50 Pro to smartfon, który wyznacza nowy standard fotografii mobilnej, potwierdza to fakt, że zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu DxOMark, niezależnym globalnym rankingu smartfonów fotograficznych. Nasz najnowszy flagowiec pozwala wykonywać absolutnie niezwykłe zdjęcia, a ich jakość odwzorowuje obraz zbliżony do tego, który rejestruje ludzkie oko. Z kolei składany P50 Pocket to przełomowa technologia i wyjątkowy design, innowacja zamknięta w przepięknej oprawie. Seria P50 udowadnia, że Huawei jest liderem fotografii mobilnej i cieszę się, że od dziś nasze najnowsze flagowce dostępne są w Polsce – mówi Dorota Haller, CMO, dyrektorka marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei CBG Polska. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anna Markowska, modelka znana szerszej widowni z programu Top Model i Marcin Tyszka, uznany fotograf modowy i juror w Top Model, będą wspierać komunikację serii Huawei P50 w swoich kanałach social media.

To mój kolejny projekt z gigantem technologicznym, marką Huawei. Bardzo się z niego cieszę. Każdy z nas ma różne oczekiwania wobec telefonów. Moim podstawowym jest bardzo dobry aparat fotograficzny wbudowany w urządzenie, które w końcu zawsze mam w swojej kieszeni. Przeszedłem kilka szkoleń z trenerami Huawei i wiem, że smartfon pozwala mi robić zdjęcia w każdych warunkach i tak, że jestem zadowolony z efektu. A to nie jest reguła. Model P50 Pro miałem przy sobie przez kilka tygodni w Hiszpanii. I ta nasza gorąca przygoda zaowocowała kilkunastoma naprawdę fantastycznymi zdjęciami – mówi Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka będzie też inspirował amatorów fotografii mobilnej do udziału w konkursie. Przygotowana przez niego seria filmów poradnikowych – o tym, jak wykonać perfekcyjne zdjęcie smartfonem wykorzystując jego liczne funkcje fotograficzne – będzie dostępna na Instagramie Marcina Tyszki i na kanałach Huawei. Finałowym etapem tej fotograficznej edukacji będzie konkurs, a najlepsze ze zgłoszonych prac zostaną zaprezentowane podczas uroczystego wernisażu w Warszawie, obok profesjonalnych zdjęć Marcina Tyszki. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody – smartfony Huawei P50 Pro i P50 Pocket, słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick, smartwatch Huawei Watch GT 3 i głośnik Huawei Sound Joy.

Konkurs odbędzie się w lutym, a szczegóły dotyczące terminu i zasad zostaną ogłoszone wkrótce.

Atrakcyjna oferta serwisowa dla nabywców Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket

Darmowa, półroczna ochrona ekranu w smartfonach Huawei z serii P50

Wszyscy, którzy od dnia premiery do 30 marca zdecydują się na zakup najnowszego, flagowego modelu smartfona Huawei P50 Pro lub Huawei P50 Pocket, otrzymają darmową, półroczną ochronę ekranu. Oferta serwisowa obejmuje jednorazowe skorzystanie z bezpłatnej naprawy stłuczonego lub uszkodzonego wyświetlacza. Aby skorzystać z promocji należy osobiście oddać smartfon z uszkodzonym ekranem do jednego z Salonów Serwisowych Huawei, które biorą udział w promocji (lista salonów dostępna jest na stronie) lub wybrać bezpłatną usługę door-to-door, która pozwala zamówić na dowolny adres kuriera i obejmuje również zwrot urządzenia do właściciela tą samą drogą.

Przedłużona o rok gwarancja Huawei Care na wszystkie produkty

Z oferty przedłużenia gwarancji o rok – za cenę niższą o 40% – można skorzystać na dwa sposoby. Klienci, którzy zdecydują się na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl, mogą dobrać przedłużoną gwarancję Huawei Care dostępną w karcie produktu. Zniżka zostanie naliczona automatycznie. Z kolei osoby, które zdecydują się na zakup nowego urządzenia u jednego z partnerów Huawei, bądź już korzystają ze sprzętu Huawei objętego standardową gwarancją producenta, mogą zakupić dodatkowy rok gwarancji Huawei Care przez stronę internetową, wpisując numer seryjny urządzenia i kod weryfikacyjny widoczny na stronie. Promocja na dodatkowy rok gwarancji dla wszystkich urządzeń Huawei trwa do końca lutego.

Niezależnie od sposobu przedłużenia gwarancji, zostanie ona przypisana do numeru seryjnego urządzenia. Całkowity czas obowiązywania gwarancji można w każdej chwili sprawdzić na stronie internetowej, wpisując numer seryjny urządzenia.

Możliwość dokupienia słuchawek FreeBuds w atrakcyjnej cenie

Oferta obniżonej ceny na zakup brakującej słuchawki dotyczy modeli FreeBuds Lipstick, FreeBuds Pro lub FreeBuds 4. W ciągu 12 miesięcy od zakupu, w przypadku zgubienia lub zniszczenia jednej ze słuchawek, będzie można dokupić brakujący element w cenie 50% wartości nowego produktu oraz sparować go z dotychczasowym etui ładującym i pozostałą słuchawką.

Aby skorzystać z usługi zakupu nowej słuchawki i połączenia jej z dotychczasowym zestawem – etui ładującym i pozostałą słuchawką – konieczne będzie skorzystanie z pomocy serwisu.

Wymiana baterii w smartfonach, tabletach i laptopach Huawei w atrakcyjnych cenach

Przez cały 2022 trwa promocja na usługę wymiany baterii w smartfonach, tabletach i laptopach Huawei – baterię można wymienić w przypadku smartfonów za 99 zł, tabletów za 139 zł, a laptopów za 199 zł.

Aby skorzystać z oferty, należy wejść na stronę, wpisać numer seryjny urządzenia oraz kod weryfikacyjny widoczny na stronie, zaakceptować obniżoną cenę usługi i kupić ją przez stronę internetową. Opłacona usługa zostanie przypisana do numeru seryjnego urządzenia. W przypadku niezrealizowania usługi w ciągu 30 dni od daty jej zakupu, środki zostaną zwrócone do klienta.

Poleć tekst:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij