ORLEN OIL wspiera XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ORLEN OIL wspiera XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Już w kwietniu, podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show, będziemy mogli śledzić zmagania uczestników XI edycji. Marka PLATINUM ORLEN OIL, jako Partner Strategiczny, będzie aktywnie wspierać młodych i zawodowych mechaników biorących udział w tym wydarzeniu.

Organizacja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników nie byłaby możliwa bez ogromnego zaangażowania i wkładu Strategicznego Partnera – PLATINUM ORLEN OIL. To dzięki ekspertom marki uczestnicy OMM mogą zdobywać wiedzę o rynku środków smarowych oraz płynów eksploatacyjnych, a także ich odpowiednim doborze do danego modelu pojazdu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zależy nam szczególnie na edukacji młodych mechaników w Polsce, którzy zaczynają swoją przygodę z tym zawodem. Jako marka związana z branżą motoryzacyjną chcemy ich wspierać na każdym etapie – od momentu rozpoczęcia nauki, aż po pracę zawodową – mówi Klaudyna Bujak, dyrektor sprzedaży krajowej i marketingu ORLEN OIL.

ORLEN OIL, wraz z organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – V8 Team i Grupą MTP, już przygotowuje kolejne aktywności, zadania edukacyjne i atrakcje dla młodych oraz zawodowych mechaników.

Do tej pory, wspólnie z naszym Partnerem Strategiczny – marką PLATINUM ORLEN OIL, zrealizowaliśmy wiele wartościowych działań służących edukacji młodych mechaników. Przygotowujemy się już do eliminacji i finałów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Również w XI edycji nie zabraknie Ambasadorów marki PLATINUM ORLEN OIL: Roberta Kubicy, Kuby Przygońskiego i Bartosza Zmarzlika, którzy będą kibicować mechanikom w osiągnięciu jak najlepszych wyników. W wydarzeniu weźmie także udział Grzegorz Duda – Główny Ambasador i współtwórca Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach, a także gospodarz programów „Garaż Dudy” czy „101 napraw” w TVN Turbo.

W tym roku marka PLATINUM ORLEN OIL szykuje kolejną odsłonę PLATINUM CARD. Akcja  ta wyłoni drużynę, która dostanie przepustkę do finału w kategorii Młody Mechanik oraz po raz pierwszy wyróżni także Mechanika Zawodowego. Szczegóły i założenia zostaną ogłoszone na platformie Akademii Młodego Mechanika, gdzie stale dostępne są szkolenia z wiedzy o olejach oraz płynach eksploatacyjnych.

Marka PLATINUM ORLEN OIL drugi rok z rzędu wyposaży wszystkich finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w profesjonalne kombinezony, w których wystąpią w czasie finałowych rozgrywek. Na zwycięzców czekają także nagrody specjalne, gwarantujące niezapomniane przeżycia oraz zestawy gadżetów. Szkoły Laureatów i ich opiekunowie również otrzymają drobne upominki i vouchery na odbiór produktów ORLEN OIL.

Szczegółowe informacje dotyczące XI edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie mistrzostwamechanikow.pl oraz na facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij