Promocja Konspolu w kinach sieci Multikino

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Promocja Konspolu w kinach sieci Multikino

Od września firma Konspol przy udziale spółki Multikino Media rozpoczyna w całej Polsce akcję promocyjną produktów z linii Konspol Natura. Kampania potrwa do końca października i obejmie kina sieci Multikino. Jest to pierwsza współpraca firmy z polskim multipleksem.

Przez cały sierpień sprzedaż produktów Konspol Natura wspierały billboardy sponsorskie emitowane w stacjach ogólnopolskich: TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości”, przed Prognozą Pogody o 20.10 oraz TVN w programie „Dzień Dobry Wakacje” – teraz przyszedł czas na kolejny etap kampanii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Wraz z ze spółką Multikino Media oraz znajdującą się w jej ofercie siecią kin Multikino specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy promocję konsumencką, w której do wygrania są bilety do kina na seanse oferowane przez sieć – mówi Agnieszka Piech, Kierownik ds. Marketingu Konspolu.

Promocją konsumencką "Zbierz 10 naklejek z produktów Konspolu i odbierz bilet do kina" będą objęte produkty z linii Konspol Natura oraz produkty Light. Opakowania produktów z tych serii będą oznaczone specjalnie przygotowanymi stickerami promocyjnymi, zaś o całej promocji będą informowały umieszczone w sieci kin Multikino plakaty, infotixy, reklama wyświetlana na plazmach w multiplexach.

Dodatkowo, akcję wspierać będą działania prowadzone w internecie, m.in. bannery na portalu Wirtualna Polska oraz dystrybucja krótkiego video przygotowanego specjalnie na potrzeby kampanii. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij