Value Media rozpoczyna współpracę z markami Profi i Jemy Jemy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Value Media rozpoczyna współpracę z markami Profi i Jemy Jemy

Ruszyła współpraca agencji mediowej Value Media i Profi SA. Zakres działań spółki należącej do Group One obejmie strategię, planowanie i zakup mediów. Pierwszym wspólnym projektem jest launch pełnowartościowych gotowych zup pod marką Jemy Jemy.

W kolejnych miesiącach wystartuje również kampania wspierająca nowość Profi w kategorii pasztetów – pasztet w metalowej puszce. Profi SA to kolejna silna polska firma, która obok Eobuwie, Dawtony czy Komfortu dołączyła w ostatnich miesiącach do grona klientów agencji. Współpraca jest wynikiem przetargu wygranego przez Value Media pod koniec 2021 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wykorzystując siłę grupy, Value Media będzie miało okazję przekuć zintegrowane kompetencje z kilkunastu dziedzin do wzmacniania pozycji lidera Profi na rynku. Mamy wszystkie narzędzia, które pozwolą nam rozwinąć olbrzymi potencjał tej polskiej marki z tradycjami i cieszymy się, że nasz nowy Partner biznesowy powierzył nam to zadanie – mówi Kamil Wiszowaty, CEO Group One Media

Sebastian Pender, dyrektor marketingu w Profi, argumentuje wygraną Value Media w następujący sposób:

Głównym kryterium wyboru partnera biznesowego była ekspertyza i doświadczenie zespołu w obszarze skutecznej i zintegrowanej komunikacji online. Oferta Value Media, SalesTube i Labcon wyróżniła się pod tym względem, dlatego zdecydowaliśmy na podjęcie strategicznej współpracy. Dodatkowym atutem, który utwierdził nas w podjętej decyzji, jest wysoki poziom serwisu i szybkość działania dedykowanego teamu”.

Pierwszy wspólny projekt spółek już wystartował – to kampania launchująca markę pełnowartościowych zup gotowych Jemy Jemy. Obejmuje ona emisję spotów w kanałach online, promocję w social mediach, działania rich media, reklamy display oraz współpracę z influencerami. Value Media będzie pracować w modelu House of Communication z dwoma innymi spółkami Group One: wsparcie w zakresie biddable media zapewni agencja martech & e-commerce SalesTube, a agencja kreatywna Labcon będzie odpowiadać za influencer marketing.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij