Jaguar oficjalnym partnerem gali Bestsellery Empiku 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jaguar oficjalnym partnerem gali Bestsellery Empiku 2021

Już 15-ego lutego poznamy laureatów – najpopularniejszych twórców w kategoriach: Książka, Muzyka, Film oraz Odkrycia Empiku 2021 – czyli młodych, zdolnych artystów, którzy – odważny i oryginalny sposób realizują swoje artystyczne wizje.

Bestsellery Empiku to największy plebiscyt kulturalny w Polsce z finałem w postaci gali telewizyjnej. Nominowane i zwycięskie tytuły wskazują klienci poprzez swoje codzienne wybory zakupowe. W ubiegłym roku oddali w ten sposób blisko 50 milionów głosów. Podczas corocznej gali wręczane są nagrody nie tylko dla najpopularniejszych twórców, ale również dla młodych artystów, którzy już zaznaczyli swoją obecność w świecie literatury, muzyki i filmu a ich twórczy fenomen zachwycił eksperckie Jury.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Finał Bestsellerów Empiku 2021 będzie porywającą opowieścią o sile kultury i twórczego talentu, ze spektakularną oprawą wizualną i muzyczną. 15 lutego na scenie wystąpią ulubieńcy polskiej publiczności w nowych aranżacjach znanych i lubianych utworów. Wśród wykonawców są m.in. Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Sanah, Artur Rojek i Julia Wieniawa.

Jaguar to marka, która w wyjątkowy sposób łączy nowoczesność z nutą artyzmu. Na każdym kroku towarzyszy swoim użytkownikom podczas obcowania z niezwykłymi rzeczami. Pomaga im w przekraczaniu własnych barier i ograniczeń i razem z nimi tworzy wyjątkowe doświadczenia wychodzące poza utarte schematy. Tym co wyróżnia Jaguara jest emocjonalny design, nowoczesny luksus, inspirujące innowacje i elektryzujące osiągi. Nie bez powodu to właśnie Jaguar został Partnerem wydarzenia, które wyłoni najbardziej inspirujących, twórczych i pełnych pasji artystów.

Jaguar jako Partner wydarzenia zapewni flotę samochodów, którymi artyści będą podróżować na finałową galę. Dzięki przestronnym, luksusowym i komfortowym wnętrzom Jaguarów artyści będą mogli zrelaksować się i odpocząć na kilka chwil przed swoimi występami na scenie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij