Zakochani wyznają miłość na ekranie w centrum Warszawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zakochani wyznają miłość na ekranie w centrum Warszawy

Na ekranie LED w centrum Warszawy trwa akcja walentynkowa. Zakochani wyświetlają spersonalizowane wyznania miłości. Zgłoszenia przyjmowano za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

W walentynki często zastanawiamy się, jak zaskoczyć ukochaną osobę, jak w niecodzienny sposób wyrazić swoje uczucie. Spacer, kwiaty, romantyczna kolacja, a może niespodzianka i wyznanie miłości na ogromnym ekranie w centrum miasta?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Taki scenariusz stał się możliwy dzięki walentynkowej akcji specjalnej realizowanej na ekranach w ścisłym centrum Warszawy – przy hotelu Marriott. Właściciel ekranu, firma Screen Network udostępniła ekran osobom, które chciały podzielić się swoim uczuciem w ten wyjątkowy sposób.

Aby wyznać miłość na ekranie w centrum Warszawy, wystarczyło wypełnić formularz na stronie internetowej akcji. Chętni wpisywali treść wiadomości, którą chcieli przekazać ukochanej osobie – tłumaczy Aleksandra Strzelecka z firmy Screen Network, odpowiedzialnej za organizację akcji. – Możliwe było również załączenie zdjęcia i wybranie godziny wyświetlenia komunikatu. Dzięki temu parter lub partnerka przygotowująca niespodziankę, mogła zabrać ukochaną osobę na miejsce i zaskoczyć ją walentynkową atrakcją. Nasza akcja to także możliwość zorganizowania walentynkowej niespodzianki bez wychodzenia z domu. Po wyświetleniu komunikatu wysyłamy pamiątkowe zdjęcie – opowiada Aleksandra. – Dlatego nawet jeśli zakochani nie mogą pojawić się na miejscu, otrzymają pamiątkę tej wyjątkowej atrakcji.

W ramach akcji walentynkowej udostępniliśmy nasz ekran mieszkańcom i stworzyliśmy narzędzie do ich wzajemnej komunikacji. Czujemy się naprawdę wyróżnieni, uczestnicząc w tak wyjątkowych chwilach, pomagając sprawić radość drugiej osobie. Możliwość zobaczenia siebie, swojego zdjęcia na ogromnym ekranie w centrum miasta, niewątpliwie jest dużym przeżyciem. Odczucia te dodatkowo potęgują emocje związane z ukochaną osobą, która zdecydowała się wyznać nam miłość w bardzo widowiskowy sposób.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij