Astra S.A. wybrała agencję Valkea do obsługi 360°

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Astra S.A. wybrała agencję Valkea do obsługi 360°

Valkea jest odpowiedzialna za wdrożenie nowych działań wzmacniających pozycjonowanie Astra S.A. na rynku oraz budowanie nowoczesnych kanałów komunikacji z grupami docelowymi firmy.

W pierwszym etapie współpracy Valkea przygotowała i wdrożyła nową strategię komunikacji marki w social mediach opartą na spójnym i angażującym przekazie dedykowanym poszczególnym odbiorcom marki. Odświeżeniu uległa też estetyka wizualna tworzonych treści, w których postawiono na większą ekspresyjność i zabawę kolorami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Valkea jest odpowiedzialna za bieżące prowadzenie trzech profili marki na Facebooku oraz Instagramie, dostarczanie kontentu merytorycznego oraz graficznego. Agencja stworzyła także dla Astra S.A. koncepcję nowej strony internetowej.

Nasza współpraca zaczęła się w niezwykle dynamiczny i kreatywny sposób. Połączenie kompetencji kilku zespołów Valkea z ogromnym doświadczeniem Astra już zaowocowało satysfakcjonującymi efektami. Kolejne wspólne projekty są na etapie finalizacji. Bardzo dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy towarzyszyć Astra w działaniach zmierzających do stworzenia nowoczesnej, wielokanałowej platformy komunikacji z klientami – powiedział Tomasz Opiela, CEO Valkea.

Zgodnie z podpisaną umową do kolejnych zadań Valkea należeć będzie również opracowanie koncepcji i realizacja projektów o charakterze CSR oraz  wiele innych działań mających na celu wspieranie rozwoju dzieci, młodzieży, a także profesjonalistów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij