Kaufland głównym sponsorem siódmej edycji kulinarnego show – MasterChef Junior

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kaufland głównym sponsorem siódmej edycji kulinarnego show – MasterChef Junior

Sieć po raz kolejny wspiera zmagania młodych kucharzy, którzy pod okiem Anny Starmach, Michela Morana i Tomasza Jakubiaka wyczarują zdrowe i smaczne dania z produktów marek Kaufland. Kaufland zachęca też rodziny do wspólnego spędzania czasu w kuchni i budowania świadomych nawyków żywieniowych.

Kaufland promuje świadome odżywianie zarówno wśród dorosłych, jak i najmłodszych. Podobnie jak w roku ubiegłym, sieć została sponsorem najnowszej, wiosennej edycji ulubionego przez widzów programu – MasterChef Junior i zapewni produkty spożywcze do wszystkich odcinków kulinarnego show. Tym razem motywem przewodnim będzie kulinarna magia, do czego nawiązuje motto „Magiczne smaki tworzą dzieciaki”. Młodzi amatorzy sztuki kulinarnej będą mieli do dyspozycji produkty świeże – owoce, warzywa i zioła, a także artykuły marek własnych Kaufland, w tym K-Classic, K-Stąd Takie Dobre, K-Bio, K-Take It Veggie oraz K-Favourites.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W jednym z odcinków programu gościem będzie ambasadorka kuchni Kaufland i zwyciężczyni drugiej edycji MasterChefa – Beata Śniechowska, z którą sieć od lat współpracuje. Aby zachęcić rodziny do wspólnego gotowania, Kaufland udostępni specjalny zbiór przepisów nawiązujących do tematyki kulinarnego formatu. Będą one dostępne na stronie internetowej, w gazetce, a także w mediach społecznościowych marki.

Uczestnicy telewizyjnego show będą walczyć o tytuł MasteChefa Juniora, a także atrakcyjne nagrody pieniężne. Ich zmagania można śledzić w niedziele w telewizji TVN o godz. 20:05.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij