Anna Rajewska dołącza do endorfina events jako senior project managerka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Rajewska dołącza do endorfina events jako senior project managerka

Do zespołu endorfina events dołączyła nowa senior project managerka – Anna Rajewska. Odpowiada za kompleksową realizację projektów, oraz nawiązywanie i utrzymywanie na bardzo dobrym poziomie relacji z klientami. Wcześniej związana z Allegro Agency.

Ania w branży wydarzeń obecna jest już blisko od dekady. Doświadczenie producenckie zdobywała na stanowiskach: Event Managerki w Grupie Walk (pracując dla Klientów takich jak: Porsche, PKN Orlen, Bacardi-Martini, Multi Corporation, Adamed), senior project managerka & business development w Imagine Nation (Philip Morris, L’oreal, Pepco) oraz,  bezpośrednio przed endorfiną, senior project managerka w Allegro Agency (McDonald’s, Empik, ING Bank, Packhelp, Bahlsen).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Swoje doświadczenie rozwijała, tworząc projekty z rozmaitych sektorów, od przemysłu farmaceutycznego, firm oferujących produkty finansowe, przez segment FMCG, koncerny paliwowo-energetyczne, firmy produkujące napoje alkoholowe, przemysł tytoniowy, aż po sektor nieruchomości.

W endorfina events Ania odpowiada za kompleksową realizację projektów oraz relacje z klientami.

Do zespołu endorfiny dołączyłam pod koniec zeszłego kwartału. Przez ten czas zauważyłam, że w zespole panuje szczerze dobra energia, a co za tym idzie – team wzajemnie motywuje się, inspiruje i wspiera w tworzeniu wysokiej jakości, kreatywnych realizacji. Czuję, że otaczają mnie sami kompetentni, ambitni ludzie, którzy są przede wszystkim właśnie ludźmi – skorymi do pomocy, powiedzenia dobrego słowa, czy żartu. Tworzy to najlepszą bazę do własnego jak i biznesowego rozwoju Klientów oraz szansę podejścia do nich na zasadach partnerskości – mówi Anna Rajewska, senior project managerka w endorfina events.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij