Usain Bolt, najszybszy człowiek świata, wystartuje na Stadionie Nardowym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Usain Bolt, najszybszy człowiek świata, wystartuje na Stadionie Nardowym

W sobotę, 23 sierpnia 2014 r., na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawi się Usain Bolt, najszybszy człowiek świata i globalny ambasador marki Gatorade. Jamajski sprinter będzie największą gwiazdą 5. Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej i weźmie udział w biegu na 100 metrów.

Szybszy niż błyskawica

Usain Bolt ma się czym pochwalić. Tytuł mistrza olimpijskiego zdobył aż sześć razy, a osiem razy został mistrzem świata. Dodatkowo jest rekordzistą świata w biegu na 100 i 200 metrów, a także w sztafecie 4x100 metrów. Sukces Usaina Bolta to kombinacja nie tylko niezwykłego talentu i wielogodzinnych treningów, ale także zasługa odpowiedniego nawodnienia organizmu. Od 2008 roku sprinter jest wierny napojowi izotonicznemu Gatorade.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Siła pochodzi z wewnątrz

Gatorade, pierwszy w historii napój izotoniczny, stworzono w odpowiedzi na potrzeby sportowców z drużyny futbolu amerykańskiego Florida Gators. Wysokie temperatury i duża wilgotność powietrza na Florydzie w połączeniu z intensywnym wysiłkiem prowadziły do odwodnienia zawodników. W rezultacie perspektywa wygranej oddalała się. Znalezienie rozwiązania powierzono naukowcom z Uniwersytetu na Florydzie. W 1965 roku opracowali oni napój, który miał zapobiec odwodnieniu sportowców poprzez uzupełnienie płynów i elektrolitów w organizmie. Nowy napój, nazwany Gatorade, błyskawicznie udowodnił swoją skuteczność na boisku. Drużyna Gators pokonała rywali, rozpoczynając pasmo zwycięstw. Dowiodło to, że „siła pochodzi z wewnątrz” – zgodnie z motto Gatorade „win from within”.

Od tamtej pory minęło już niemal 50 lat, a Gatorade kontynuuje swoją misję wspierania sportowców w walce o najlepszy wynik, dbając o ich odpowiednie nawodnienie. Formuła Gatorade jest nieustannie testowana przez naukowców z całego świata, m.in. w Gatorade Sports Science Institute oraz poddawana próbom na najbardziej znanych boiskach sportowych. Obecny na każdym kontynencie napój Gatorade jest liderem na rynku napojów izotonicznych w USA, Brazylii, Meksyku, Kanadzie, Wenezueli, Kolumbii i Argentynie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij