Dentsu international wycofuje się z Rosji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dentsu international wycofuje się z Rosji

W geście solidarności z Ukrainą, dentsu international podjęło decyzję o wycofaniu się z rynku rosyjskiego.

Komentarz Sławomira Stępniewskiego, CEO dentsu Polska i CEE:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dentsu jednoznacznie opowiadamy się za Ukrainą i globalną społecznością, która nawołuje do przywrócenia pokoju. Zdecydowanie potępiamy działania agresora i robimy wszystko by pomóc naszym kolegom i koleżankom z Ukrainy. Potępiamy wojnę i wszelkie akty przemocy.

W związku z tym dentsu international podjęło decyzję o wycofaniu się z Rosji.

W naszym oddziale w Moskwie pracowało 1500 pracowników, a w podległym im oddziale w Kijowie 500 osób. Aktualnie koncentrujemy się na zapewnieniu bezpieczeństwa i ciągłości wynagrodzeń zespołowi ukraińskiemu. Jednocześnie ich zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Dotąd udało się nam również pomóc w ewakuacji i osiedleniu się w Polsce oraz innych krajach, wszystkich osób z ukraińskiego oddziału, które zdecydowały się opuścić swój kraj.

Współpracujemy też z naszymi klientami, którzy chcą wstrzymać swoją działalność w tym krytycznym czasie w celu wdrożenia odpowiednich działań.  Aktywnie wspieramy wszelkie działania naszych pracowników, które odzwierciedlają wartości, które społeczność dentsu podziela i wyznaje oraz jako denstu angażujemy się w szereg działań pomocowych.

Wsparcie pomocowe dla Ukrainy jakie prowadzimy jako denstu:

  • Nasze zespoły dentsu na całym świecie, natychmiast podjęły działania, udzielając wielu form wsparcia naszym współpracownikom.
  • dentsu international przekazało łącznie 900 000 funtów darowizny na fundusz Czerwonego Krzyża w Ukrainie
  • Zapewniamy wsparcie humanitarne naszym współpracownikom w Ukrainie, zapewniamy relokację członków zespołu i ich rodzin z granic Ukrainy do Polski i innych krajów, zapewniamy mieszkania i wsparcie prawne, przygotowujemy miejsca pracy w ramach naszej sieci.
  • Ponadto nasz zespół w Polsce uruchomił 4U Hub, inicjatywę, w ramach której lokalne zespoły przekształcają części swojego biura w dedykowaną przestrzeń dla matek z dziećmi, miejsce do pracy i zabawy z dodatkowym wsparciem wolontariuszy w różnych obszarach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij