Stanowisko Omnicom Group w sprawie działalności na rynku rosyjskim

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Stanowisko Omnicom Group w sprawie działalności na rynku rosyjskim

Omnicom Group wydało oświadczenie, w którym potwierdza, że wycofuje się z rynku rosyjskiego.

Oświadczenie Omnicom Group w języku angielskim:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

We can confirm that Omnicom is withdrawing from Russia and working with local partners to dispose of all of our investment positions.

We have been planning an orderly process to ensure continuity of services for clients and to provide a future for our Russian colleagues some who have been with Omnicom for decades. We expect to finalize details shortly.

As the violence and humanitarian crisis continues in Ukraine our number one priority remains the safety and well-being of our more than 200 colleagues and their families there. We are in constant contact with our Ukrainian agency leaders and supporting our people with much needed humanitarian assistance, including transportation, accommodations, visa and working papers, translation services, relocation support, supplies and medical support. 

We continue to keep our affected colleagues in our thoughts and hope for peace.

Komentarz DDB Warszawa:

Stanowisko DDB Warszawa w sprawie działalności na rynku rosyjskim i białoruskim jest jasne i stanowcze: dopóki trwa niczym nieuzasadniona napaść na Ukrainę i jej bezbronnych obywateli, dopóty nie powinno się robić biznesu ani w Rosji/Białorusi, ani z rosyjskimi i białoruskimi firmami w Polsce.

Chcemy podkreślić, że DDB Warszawa nie obsługuje klientów w Rosji/Białorusi ani z Rosji/Białorusi oraz nie realizuje kampanii na rynku rosyjskim lub białoruskim. Żaden klient DDB Warszawa nie prowadzi działalności w Rosji lub, jeśli prowadził, to zadeklarował jej zaprzestanie w najbliższym czasie. DDB Warszawa, prócz bieżącej działalności i rozwoju firmy, skupia się obecnie na pomocy sąsiadom z Ukrainy. Jesteśmy dumni z naszych współpracowników, którzy w ramach oddolnych inicjatyw aktywnie organizują zbiórki oraz goszczą u siebie potrzebujących z Ukrainy.

Paweł Kastory, CEO DDB Warszawa,
Szymon Gutkowski, managing director – partner, DDB Warszawa

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij