Nowa strona Link4 oparta na Responsive Web Design

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa strona Link4 oparta na Responsive Web Design

Link4 uruchomił nowy serwis ułatwiający proces wyboru ubezpieczenia online. Wykonana w technologii Responsive Web Design strona dopasowuje się do różnych wielkości ekranów. Projekt strony powstał we współpracy z agencją Symetria, za wdrożenie witryny odpowiada Merix Studio.

Nowa odsłona strony Link4 wpisuje się w trend responsive web design. Dzięki zaprojektowanym przez Symetrię rozwiązaniom, strona dostosowuje się do wielkości ekranu. Ułatwia to wykorzystanie kluczowych sekcji serwisu posiadaczom smartfonów czy tabletów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Minimalizm w opisach i jasna struktura serwisu zwiększają komfort pracy klientów. Czat, wirtualny doradca, sekcja najczęściej zadawanych pytań oraz nowy silnik wyszukiwarki ułatwiają dotarcie do poszukiwanych informacji.

– Naszym celem było stworzenie serwisu, który wpisze się w wizerunek marki Link4 jako nowoczesnego i innowacyjnego ubezpieczyciela. Jednocześnie zależało nam na tym, aby zbudować serwis, którego struktura będzie elastyczna i pozwoli nam na budowanie kontentu wokół potrzeb poszczególnych grup naszych klientów – mówi Maciej Marszałek, Dyrektor Departamentu eBusiness w Link4.

Zespół Link4 zadbał również o wdrożenie najnowszych narzędzi do analizy ruchu na stronie i precyzyjnego targetowania w czasie rzeczywistym. O sukcesie nowatorskich rozwiązań może świadczyć fakt, że serwis Link4 będzie wykorzystany w innych krajach Grupy RSA, do której należy ubezpieczyciel. Już wkrótce światło dzienne ujrzy strona w Dubaju, bazująca także na polskim rozwiązaniu.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej witryny Link4: beta.link4.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij